Kobieta na drodze

Jakimi kierowcami są kobiety? Stereotyp zuchwale rozpowszechniany przez naszych partnerów każe nam myśleć, iż prowadzenie nie jest dla nas, że bardziej interesuje nas biżuteria, korale, odżywki i pianki aniżeli to, co się dzieje na drodze. I właśnie dzisiaj nadszedł ten czas by przeciwstawić się tym oskarżeniom i udowodnić swoją wartość. Bowiem według najnowszych badań to kobiety jeżdżą bardziej bezkolizyjnie od panów.

Drogie panie, to właśnie my każdego roku dostajemy mniej mandatów, nie zasilając tym samym skarbu państwa w takim stopniu, w jakim czynią to panowie. Jeździmy wolno i ostrożnie i ten fakt powinien być dla nas powodem do dumy, a nie do wstydu. Nadeszła pora abyśmy ukróciły wszelkiego rodzaju komentarze o kobietach na drogach, gdyż my nie stanowimy żadnego zagrożenia. To panowie zwykle są prowodyrami wszelkich kolizji.

Jak pokazują statystyki, kobiety zazwyczaj, jeśli już uczestniczą, to w tych mniej groźnych stłuczkach, aniżeli te z uczestnictwem panów. Wytłumaczenie jest proste: jeździmy dużo wolniej od mężczyzn. Faktycznie zdarzają nam się głupie wypadki, takie jak spotkanie ze słupem na podziemnym parkingu w centrum handlowym, ale przecież tego rodzaju incydenty powinny być nam wybaczone.

Przecież jak tu myśleć o tym gdzie znajduje się nasz zderzak, jeśli właśnie wyszłyśmy ze sklepu z nową bransoletką i modnymi wisiorkami?

Napisano w Bal i bizuteria, Bez kategorii, Ciekawostki, wygląd Tagi: , , ,
5 comments on “Kobieta na drodze
 1. admin pisze:

  Oh te nasze piękne kobiety, a mądrzy mówią, że to oni (głowa) rządzą ale kobiety (szyja) nimi kręcą

 2. Mariusz pisze:

  Witam,

  kobiety powodują mniej kolizji bo mniejszy ich odsetek jest kierowcami. Prawdopodobieństwo tego, że więcej kolizji wystąpi w grupie gdzie jest znacznie więcej kierowców to zwykła statystyka. By dowiedzieć czy kobiety powodują mniej wypadków musielibyśmy znać dane o tym ile wypadków przypada na głowę jednej kobiety kierowcy, a ile na głowę jednego kierowcy mężczyzny.

  Pzdr,

  M

 3. Kornelia pisze:

  Kobieta potrafi robić wiele rzeczy jednocześnie. Jazda samochodem i malowanie się, czy zakładanie biżuterii to klasyczny przykład. Trudno się dziwić, gdy kobiety mają tyle zadań na głowie.

 4. N. pisze:

  Moje zdanie jest takie: kobiety potrafią jeździć, nie ważne czy lepiej czy gorzej, ale potrafią. I chcę sprostować wszystko oszczerstwa na nasz temat. Dlaczego faceci mówią, ze my nadajemy się tylko do kuchni? W czym mężczyźni są lepsi od nas? To oni nie maja podzielnej uwagi, emocje biorą górę… my jesteśmy bardziej uważne i ostrożne.

 5. Henryk pisze:

  Mój ukochany sklep AnKa Biżuteria, sprawdź, np.:pierscionki z duzym oczkiem

1 Pingi/Trackbacki dla "Kobieta na drodze"
 1. Kolczykowa pisze:

  Kup kolczyki…

  Kup kolczyki… – zstąpią potrzebę malowania się w czasie jazdy samochodem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*