Dom w wielkim stylu

        Ostatnimi czasy wchodząc do salonu prasowego nie mogę oprzeć się wrażeniu, że moda wyszła poza rozkładówki damskich czasopism i objęła swoim urokiem wszystkie aspekty naszego życia. Czy to oznacza, iż powinniśmy od razu ubierać nasze samochody w ręcznie robione kolczyki, bądź broszki? Nie proszę państwa, aczkolwiek salonowi bądź sypialni taka delikatna przemiana by nie zaszkodziła.

        Czasopisma dekoratorskie lansują obecnie trend na modny dom. Nadziwić się nie mogę jednakże jak to powinno wyglądać. Bowiem czy w takim wypadku co sezon należy kupować inną narzutę na łóżko, zmieniać zasłony zgodnie z obecnie panującym trendem kolorystycznym czy nawet kupować mieszkanie w coraz to bardziej modnej dzielnicy? Oczywiście, że odpowiedź brzmi nie.

        Pamiętajmy jednak, iż są  trendy nieprzemijające po jednym sezonie, zawsze wyglądające dobrze. Jeśli ubierzemy nasz dom w określonym stylu nadając mu tym samym specyficzny klimat, w którym wszelkie akcesoria będą się zgodnie komponowały, nie będzie potrzeby późniejszych zmian nawet przez kilka lat.

        Może więc zamiast wydawać górę pieniędzy na jednosezonową tapetę błyszczącą niczym damska biżuteria, warto raczej zainwestować w ciepłe, rodzinne mieszkanie? Oczywiście wybór należy tutaj indywidualnie do każdego posiadacza własnego lokum.

Napisano w Ciekawostki, wygląd Tagi: , , , ,