Co piszczy w szafie.

Szczególnie na zachodzie popularnym sposobem na spędzanie wieczorów wśród osób młodych stało się tak zwane szafowanie. Na czy polega specyfika tego zjawiska? Otóż jest bardzo prosta: kilka przyjaciółek, stare ubrania, sklep z biżuterią srebrną, nie używane kosmetyki i wymiana.

Wymieniamy wszystko czego nie nosimy i nie używamy – rzeczy starsze, nowsze albo raz kupione i nie założone (jak to czasem każda z nas ma w zwyczaju). Oczywiście zawieszki, wisiorki, torebki, buty, bransoletki też mają w tym czasie okazję znaleźć nowego właściciela. Co ciekawe, coraz częściej taki sposób pozbywania się niepotrzebnych rzeczy praktykują również polskie dziewczyny.
I to nie tylko te najmłodsze! Szafowanie jest doskonałym sposobem na uporządkowanie garderoby również dla pań w wieku średnim, które często nie mają czasu bądź zapominają jaką radość daje obcowanie z przyjaciółkami. Oczywiście dla lepszego humoru można taką imprezę wzbogacić lampką Martini czy dobrego szampana.

A co jeśli nie wszystko się nadaje i jakiś łaszek nie chce znaleźć sobie właściciela? Pamiętajmy że wszystko da się przerobić i zmienić. Kilka błyskotek, napy, ćwieki i mamy już nowy hit sezonu. Do starej koszulki wystarczy dodać pod szyją łańcuszek, by wzbogacić ją o najmodniejszy żabot. Więc drogie panie – nie ma na co czekać i do szaf!

Napisano w Bez kategorii, Szafa kobiety Tagi: , , , ,
2 comments on “Co piszczy w szafie.
  1. Ewa pisze:

    Ja zawsze przeglądam moją biżuterię w szafie jak mam zły chumor. Pomaga lepiej niż używki.

  2. Ewelina pisze:

    dobry artykuł, doceniam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*