Co wygrawerować na obrączkach ślubnych?

Coraz więcej par decyduje się na grawer na obrączkach ślubnych. Dzięki niemu nabierają one spersonalizowanego, unikalnego charakteru. Pomysłów na grawer jest całe mnóstwo. Najważniejsze, by to, co się tam znajdzie było bliskie Waszemu sercu i odpowiadało Waszym charakterom i podejściu do życia. Poniżej garść przydatnych informacji.

Tradycyjny grawer

Obrączka srebrna rodowana - męska i damska

Srebrna obrączka rodowana

Największą popularnością cieszą się obrączki z wygrawerowanymi imionami pary młodej oraz datą ślubu czy inną, równie ważną, na przykład pierwszej randki czy zaręczyn.

Cytat

Niektóre pary mają swój ulubiony cytat, (na przykład z filmu czy piosenki) który ma dla nich wyjątkowe znaczenie. O ile nie jest za długi, obrączka będzie idealnym miejscem na uwiecznienie takiego wspólnego życiowego motta. Cytaty może być w języku polskim, angielskim czy innym, dowolnym.

Humorystyczny napis

Do kwestii napisu na obrączkach ślubnych można również podejść z przymrużeniem oka i umieścić tam tekst, taki jak na przykład: „Umowa to umowa” albo „Masz nosić, a nie czytać!”

 

Grawery podwójne

Kolejne z rozwiązań prezentuje się niezwykle efektownie. Tekst na jednej obrączce stanowi dokończenie tego, który znajduje się na drugiej. Dopiero razem tworzą one spójną całość. Przykłady:

„Męska: Serca złączone…
Żeńska: …W jedność uchwycone”

„Męska: Gdzie Ty…
Żeńska: …Tam i ja”

Symbol

Pierścionek obrączka srebrna szeroka

Szeroka obrączka

Na obrączkach ślubnych wygrawerować można nie tylko napis. Może znaleźć się tam znak nieskończoności, wykres EKG bicia serca, współrzędne geograficzne miejsca, w którym para się poznała czy odciski palców.

 

Pisanie jest moją największą pasją. W wolnych chwilach działam jako wolontariuszka, medytuję i odkrywam nowe restauracje.

Napisano w Bez kategorii Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*