Biżuterio powiedz przecie… jaki charakter ma twoja właścicielka?

Biżuterio powiedz przecie… jaki charakter ma twoja właścicielka?

Zastanawiałaś się kiedyś czy przypadkowa osoba może powiedzieć coś o tobie na podstawie biżuterii jaką nosisz? A może sama potrafisz domyślić się pewnych cech charakteru napotkanej osoby na podstawie jej biżuterii. Niektóre dodatki, a także style, potrafią powiedzieć o nas więcej niż ci się wydaje! Wielu specjalistów zajmuje się badaniem zależności pomiędzy typem osobowości, a decyzjami dotyczącymi wyboru ubrań oraz biżuterii. Doświadczony sprzedawca łatwo odgadnie po kilku spojrzeniach na dodatki z jakim klientem będzie miał do czynienia. Co zatem mówi o tobie twoja biżuteria?

srebrna biżuteria

biżuteria srebrna z cyrkoniami

Biżuteria ze srebra, złota, a może plastiku?

Rodzaj materiału, z którego wykonana jest twoja biżuteria może zdradzić kilka szczegółów na temat twojego wnętrza. Złoto jest wybierane często przez osoby, które potrafią docenić piękno, liczy się dla nich estetyka i luksus. Któż nie kojarzy przecież złota z „dobrym smakiem”? Srebrna biżuteria należy zazwyczaj do osób o praktycznym podejściu do życia. Realistek, które czasami jednak oddają się marzeniom. Drewno, filc i inne naturalne materiały kojarzą nam się raczej z osobami o artystycznej, wrażliwej duszy – i słusznie. Taka biżuteria cieszy się popularnością właśnie wśród kobiet, które czują specjalną więź z naturą. Wielbicielki biżuterii plastikowej  lub wykonanej z innych sztucznych materiałów to panie pełne energii, entuzjazmu, zawsze gotowe do działania, będące nieustannie w pogoni za obranymi celami. Odnalazłaś już cząstkę siebie?

Biżuteria damska sztuczna

Sztuczna biżuteria

Czy lubisz rzucać się w oczy?

Niektóre z nas w życiu nie ubrałyby ogromnego wisiora w jaskrawym kolorze. Za to z chęcią założą małe kolczyki perły, drobny wisiorek lub delikatną bransoletkę z bursztynami. Fanki skromnej biżuterii, to osoby raczej spokojne, podchodzące z dystansem do wydarzeń w ich życiu. Nie przepadają za pozycją lidera. Mogą, ale nie muszą być nieśmiałe. Należałabyś do tego grona, które z chęcią zobaczyłoby w swojej kolekcji wcześniej wspomniany wisior? A może efektowna kolia lub bransoletka we wszystkich kolorach tęczy? Tak, zdecydowanie mamy do czynienia z kobietą, która lubi mieć wpływ na innych, decyzje nie są jej straszne, jest jednak dość wrażliwa na krytykę innych. Wiele osób próbuje również ukryć swoją prawdziwą osobowość, kompleksy lub nieśmiałość pod masywną, rzucającą się w oczy biżuterią. A jak jest z tobą?

Unikalny dobór biżuterii

biżuteria rzucająca się w oczy

Co zdradza twój ulubiony rodzaj biżuterii?

To, co najczęściej nosimy, również może całkiem sporo powiedzieć na nasz temat. Lubisz pierścionki? Pewnie wytrwale dążysz do celu, lubisz mieć decydujący głos i dominować. Wielbicielki bransoletek postrzegane są jako dusze towarzystwa, bez oporu wyrażające swoje poglądy. Panie, które przeważnie noszą wisiorki, to głowy pełne niebanalnych pomysłów.

biżuteria z bursztynem

wisiorek srebrny z bursztynem

kolczyki damskie srebrne

kolczyki srebrne

Uwielbiasz kolczyki? Duże i masywne koła zdradzają twoją aktywność życiową i towarzyskość. Małe, np. sztyfciki lub drobne perły, mówią o skromności, opanowaniu i pewnej dozie nieśmiałości.

Napisano w wygląd Tagi: ,
One comment on “Biżuterio powiedz przecie… jaki charakter ma twoja właścicielka?
  1. Jubiler pisze:

    To jaka biżuterię nosimy jest powiązane z naszą osobowością i psychika. Trochę jak w grafologii gdzie pismo świadczy o naszym charakterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*