Kolczyki, korale, kole i wisiorki przez cały rok

Wiosna już za nami, wakacje zbliżają się nieuchronnie do końca. Nasze samopoczucie powoli spada, przygotowując nas do ponurej, deszczowej jesieni. Czy jednak rzeczywiście nie możemy zatrzymać choć odrobiny długich, ciepłych dni i radosnego słońca w sobie? Otóż jest na to sposób. Możemy sprawić sobie nieduży prezent, który poprawi nam humor.

Biżuteria Celebrytek - bransoletka z kółkiem

bransoletka Celebrytek srebrna pozłacana

Jak udowodnili naukowcy, otrzymywanie prezentów powoduje wydzielanie się endorfin, hormonów szczęścia. Połączenie relaksującego masażu, filmu w kinie i niewielkiego prezentu może zdziałać cuda. Ponieważ jesteś kobietą z klasą, warto zastanowić się nad elegancką, modną biżuterią. Nie tylko wzbogaci ona nasz wygląd, ale również zapewni odpowiednie samopoczucie.

Korale srebrne z czarnym onyksem

Korale z onyksem z rodowanego srebra

Warto także wspomnieć, że wpływ na nasz komfort psychiczny mają także…kamienie. Otóż przypuszcza się, że bursztyn wpływa korzystnie na przebieg grypy i przeziębienia oraz zapobiega migrenom i bólom głowy. Usprawnia także krążenie. Perła korzystnie wpływa na gospodarkę wapniem w naszym organizmie i zapobiega osteoporozie. Wskazana także na nadmierne krwawienia miesiączkowe. Onyksowi przypisuje się zapobieganie bezsenności i uśmierzanie bólu. Korzystnie wpływa na tkankę rogową, paznokcie, włosy i oczy.

Napisano w Ciekawostki, Prezent dla kobiety, Szafa kobiety Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*