Jak Cię widzą – tak Cię piszą.

Podobno w ciągu pierwszych 13 sekund potrafimy ocenić człowieka. Jak ważny jest wygląd zewnętrzny, to co nosimy, (korale, kolczyki, pierścionki …), staramy się zapominać ze względu na poprawność polityczną. Ale fakty mówią same za siebie – udowodniono, że pracę prędzej otrzyma młoda, piękna osoba, niż starsza, brzydsza. Szybciej kobieta niż mężczyzna. Mało tego, lepszymi przedstawicielami i sprzedawcami okazują się osoby o ładnym wyglądzie. A jaki jest najważniejszy czynnik wyglądu? Ta informacja może szokować. Otóż…włosy! Dlatego warto o nie zawczasu zadbać.

pierścionek skórzany

pierścionek ze skóry

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich zdrowie. Warto pomyśleć o specjalnej masce regenerującej na włosy. Oprócz tego dobrym pomysłem jest stosowanie naturalnych odżywek rekonstruujących, które pomogą nam w pielęgnacji. Przed ich wypadaniem zabezpieczy szampon energetyzujący. Warto pomyśleć również nad pianką i lakierem naturalnym, które nie zaszkodzą włosom tak, jak ich standardowe odpowiedniki.

naszyjnik pokryty 14 karatowym złotem

naszyjnik

Należy mieć na uwadze fakt, że włosy są prawdziwym wskaźnikiem naszego stanu zdrowia i psychiki. Ich matowy kolor może wskazywać na przewlekłe choroby lub depresję. Łamliwe wskazują na brak witamin i wewnętrznego wigoru. Warto więc o nie zadbać, by otoczenie było przekonane, że jesteśmy niesamowici i pełni energii

Warto również pomyśleć o modnej biżuterii.

Napisano w Ciekawostki, wygląd Tagi: , , , , ,