Piękny, niepozorny owad, ważka jako niepowtarzalna biżuteria 

Ważka jest symbolem aktywności i zmiany, ten niepozorny owad ma magiczne cechy, potrafi przeobrazić się tak jak motyl, swoją metamorfozę zawdzięcza cyklowi życia, w niektórych kulturach jest to symbol zła. Ważki spośród wszystkich owadów, są jednymi z najlepszych lotników, należą do najstarszych ewolucyjnie współcześnie żyjących owadów. W niemal każdym zakątku świata ważka symbolizuje zmiany w perspektywie samorealizacji. Zwinny i niezwykle szybki lot ważki i jej zdolność do poruszania się we wszystkich kierunkach daje poczucie władzy i opanowania wszystkich swoich możliwości. Ważka jako symbol nieśmiertelności, odrodzeniem po złych czasach, niestety, ich życie trwa tylko kilka miesięcy. Krótkie życie ważki daje dominujące poczucie ulotności życia, ale jej filtrujące światło skrzydła przypominają o jego pięknie. Swoje życie rozpoczynają w wodzie, żeby w późniejszym czasie przemienić się w skrzydlate, dorosłe osobniki. 

https://www.ankabizuteria.pl/

Niepowtarzalna zawieszka z motywem ważki.

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

W starożytności przez niektóre kultury była uważana, za posłannika diabła, jej szybka, mieniąca się barwami i niemożliwa do schwytania postać była interpretowana, jako coś złudnego, miała za pomocą swojego piękna kusić niewinne dusze. 

Duża srebrna broszka z bursztynem.

https://www.ankabizuteria.pl/broszki

W sklepie Anka Biżuteria można znaleźć piękną, niepowtarzalną biżuterię z motywem ważki, która ma za zadanie odstraszyć zło, ale także przynieść szczęście. Pozwala zrozumieć głębszy sens życia, koncentrując się na teraźniejszości, ponieważ nasze życie, tak jak życie ważki jest krótkie i ulotne. Biżuteria w naszym sklepie cieszy się dużą popularnością, bogata symbolika oraz ciekawy wzór jest bardzo pożądany przez kobiety, które pragną wyraźnie zaakcentować swój niepowtarzalny styl. Biżuteria w sklepie AnKa Biżuteria z motywem ważki to ciekawy pomysł na prezent, dzięki takiemu dodatkowi nawet najprostsza stylizacja nabierze charakteru. Ważka w naszym sklepie zagościła na bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach, wisiorkach i broszkach, pięknie prezentuje się zarówno w wersji bardziej zdobionej, jak i tej skromniejszej.

Delikatna bransoletka srebrna pozłacana z ważką. 

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki

Czy Wy również lubicie biżuterię z owadami? Jestem ciekawa czy posiadacie w swojej szkatułce jakąś biżuterię z tym pięknym, tajemniczym owadem, jakim jest ważka. 

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*