Jak dopasować biżuterię do koronkowej sukienki?

Koronkową sukienkę można znaleźć w szafie większości z nas. Trudno się temu dziwić – jest niezwykle kobieca, elegancka, delikatna, romantyczna i zwiewna. Niestety, dopasowanie do nie odpowiednich dodatków bywa niekiedy nieco problematyczne. Poniżej garść przydatnych porad na ten temat.

Randka/uroczystość rodzinna

Srebrne kulki kolczyki wkrętki

Srebrne kolczyki – wkrętki

Koronkowa sukienka sama w sobie jest bardzo strojna i to właśnie ona, a nie dodatki, powinny znajdować się na pierwszym planie. W związku z tym, najlepiej dobrać do niej biżuterię o jednolitej fakturze. Dobrze sprawdzą się tutaj na przykład kolczyki – wkrętki z perełkami i minimalistyczny wisiorek.

Wesele

Łańcuszek srebrny z krzyżykiem DUŻY. Biżuteria celebrytek.

Łańcuszek z krzyżykiem

Pamiętajmy, że to panna młoda, nie my, powinnyśmy być gwiazdą uroczystości weselnej. W związku z tym, do koronkowej sukienki założonej na tak wyjątkową okazję, ograniczmy się do małych kolczyków – wkrętek i subtelnego wisiorka, na przykład z krzyżykiem.

Spotkanie ze znajomymi

Celebrytka srebrny naszyjnik

Celebrytka – Jaskółka

Koronkowa sukienka, wbrew pozorom, świetnie pasować będzie nie tylko do eleganckiej narzutki czy żakietu. Równie dobrze można ją założyć do skórzanej ramoneski czy dżinsowej kurtki. Do tego gładkie kolczyki koła lub proste, wiszące, szeroka srebrna bransoletka, naszyjnik celebrytka i stylizacja na wyjście ze znajomymi gotowa. Pamiętajmy jedynie o tym, by wszystkie dodatki były utrzymane w jednym stylu, kolorystyce i były wykonane z tego samego materiału. W przeciwnym wypadku całość nie będzie wyglądała spójnie..

Pisanie jest moją największą pasją. W wolnych chwilach działam jako wolontariuszka, medytuję i odkrywam nowe restauracje.

Napisano w wygląd Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*