Bransoletki Swarovskiego – nuta elegancji na co dzień

Bransoletki są wspaniałymi, bo tanimi i uniwersalnymi dodatkami do stroju. W wersji wieczorowej podkreślą wyjątkowość okazji i elegancki charakter ubioru, w wersji casualowej, na co dzień, nadadzą niepowtarzalny i wyjątkowy charakter każdej twojej stylizacji.

Cenisz elegancję i uniwersalizm dodatków? A może szukasz czegoś oryginalnego i wyjątkowego? Niezależnie od swoich preferencji powinnaś zainteresować się biżuterią z kryształkami Swarovskiego. Dlaczego? Z jednego prostego powodu – nowoczesne bransoletki Swarovskiego łączą ponadczasową klasykę z modowymi wymaganiami współczesności. Są też niezwykle efektowne.

Który model wybrać?
Dobre jakościowo bransoletki z oryginalnymi kryształkami Swarovskiego nie należą do najtańszych. Jeśli chcesz skompletować zestaw podstawowych dodatków, które będziesz mogła wykorzystać przy różnych okazjach, wybierz:
– jedną lub dwie delikatne bransoletki modułowe, lub z łańcuszków z niewielką ilością szklanych kryształków. Bransoletki tego typu, dyskretne i delikatne, będą pasować do każdego twojego stroju,
– bransoletkę z jednego szerokiego skórzanego paska lub długą, skórzaną, kilkukrotnie okręcaną wokół nadgarstka. Taka bransoletka świetnie sprawdzi się jako dodatek do stylizacji z pazurem – tych wieczorowych i codziennych typu casual,
– jeśli stać cię na więcej, dokup okazałą, efektowną bransoletkę w całości wykończoną różnokolorowymi kryształkami. Takie bransolety tworzy Jewellery Fashion Fran, są efektowne, nawiązują do bizantyjskiego przepychu, to wspaniałe dodatki na wieczorowe okazje, wymagające wyrafinowanych stylizacji.

bransoletki z kryształkami swarovskiego

Bransoletki swarovskiego

Rady na koniec
Pamiętaj, że z biżuterią można łatwo przesadzić. To, co zdobi w niewielkich ilościach, w nadmiarze może niekorzystnie wpływać na odbiór twojej stylizacji. Im mniej elementów biżuteryjnych – tym lepiej.
Lepszym rozwiązaniem jest kupno kilku świetnych jakościowo dodatków niż masy bezwartościowych bibelotów o kiepskiej jakości.
Bransoletki o niewielkich rozmiarach łatwiej komponować ze strojem, jeśli będziesz posiadać wyłącznie duże, okazałe modele – może nie udać ci się dopasowanie ich do stroju, a w takiej sytuacji nie znajdziesz okazji, by się nimi nacieszyć na co dzień.

Napisano w wygląd Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*