Zapoznaj Się Z Tymi Informacjami, Aby Uprościć Proces Zakupu Biżuterii

Artystyczna biżuteria zawsze była bardzo poszukiwana jako opcja dla giftingu. Ludzie są zafascynowani projektami i różnorodnością, które są dostępne do zakupu biżuterii. Podczas gdy niektórzy są dobrze zorientowani w niuansach świata ozdobnego, inni mogą napotkać trudności przy kupowaniu biżuterii. Teraz możesz zapytać, dlaczego tak jest?

Po pierwsze, decyzja o zakupie biżuterii jest kosztowna i wymaga wiele uwagi. Być może masz dużo pieniędzy do wydania, ale czy chcesz je wydać, nie mając pewności co do jakości?

Po drugie, przy tak wielu rodzajach i rodzajach biżuterii dostępnych na rynku, możesz mieć nieporozumienia, decydując o tym, co kupić. Piękny naszyjnik lub pierścionki z biżuterią artystyczną? Czy wybrać biżuterię ze złota czy platyny?

Aby uprościć cały proces zakupu biżuterii, zapoznaj się z informacjami wymienionymi poniżej – niezależnie od tego, czy kupujesz w lokalnym sklepie, czy w sklepie internetowym.

Złota biżuteriaZłoty pierścionek z biżuterią, jak musisz wiedzieć, jest najbardziej popularnym wyborem dla biżuterii ze względu na jej błyszczący wygląd i ciągliwość. Ponieważ czyste złoto to 24-karatowe złoto, które jest bardzo miękkie i kruche, miesza się je z innymi metalami, aby zwiększyć jego wytrzymałość i wytrzymałość. Jakość karatowa wskazuje udział złota zmieszanego z innymi metalami. Na przykład biżuteria 18 karatowa zawiera 18 części złota zmieszanego z 6 częściami innego metalu. W dzisiejszych czasach będziesz w stanie łatwo rozpoznać znaki karate, jeśli kupisz je w renomowanym sklepie jubilerskim. Tuż obok znaku karat jest znakiem towarowym firmy stojącej za znakiem. Jeśli natkniesz się na słowo „solid gold”, odnosi się ono do biżuterii złożonej całkowicie z karatowego złota i nie będzie puste od wewnątrz.

Platyna, srebro i inne- Według Twojej wiedzy, platyna jest jedną z najdroższych możliwości wyboru metali do produkcji biżuterii. Żeby o tym wspomnieć, platyna jest nawet droższa od złota. Jest mieszany z innymi metalami z grupy metali platynowych – palladu, rodu, osmu, irydu i rutenu. Znak jakości dla biżuterii platynowej jest oznaczony przez podanie części na tysiąc. Aby zilustrować, jeśli oznaczenie oznacza 800 platyny, oznacza to, że na 1000, 800 części jest czystą platyną. Może być również oznaczony w procentach. Każda biżuteria, która zawiera co najmniej 950 części czystej platyny, może być oznaczona jako platyna.

Srebrna lub srebrna biżuteria zawiera 92,5% czystego srebra i ma oznaczenia, które można wymienić.

Biżuteria Gemstone obejmuje zarówno naturalne kamienie szlachetne, jak i kamienie stworzone przez laboratorium.

Ponieważ perły naturalne są rzadkimi odkryciami, biżuteria perłowa wykonywana jest na perłach hodowlanych lub imitowanych.

Diamenty– Diamenty stanowią większość sprzedaży, jeśli chodzi o biżuterię – prawdziwe i repliki, zarówno. Możesz ocenić jakość diamentu na podstawie czterech Cs-Cut, Clarity, Colour i Carat. Ludzie często kupują artystyczny pierścionek z diamentem na zaręczyny lub inne podobne wydarzenia. Biżuteria diamentowa również składa się z diamentów naśladujących cyrkon.

Przed wydaniem pieniędzy na biżuterię, weź pod uwagę informacje wymienione powyżej, a znajdziesz to o wiele prostsze zadanie.

Napisano w biżuteria Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*