Rodzaje wisiorków i ich charakterystyka

Wisior jest biżuterią, którą po prostu przyczepia się do łańcuszka lub naszyjnika. Wisiorek może być dodatkiem do każdego naszyjnika, ale nie tylko, świetnie sprawdzają się jako przywieszka do bransoletki. Wisiorki występują w różnych kształtach i rozmiarach, dodają ekscytującego elementu do każdego naszyjnika, fantastycznie uzupełniają codzienny lub wyjściowy outfit. Przykuwają one także uwagę do zgrabnego dekoltu.

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

Co to są wisiorki?

Są to elementy dekoracyjne, które zwisają z łańcuszka, sznurka lub naszyjnika z koralików. Mogą zawierać kamień, cyrkonie lub same w sobie być przedmiotami dekoracyjnymi. Chociaż wisiorki występują w różnych typach, wisiorkiem są zazwyczaj kamienie szlachetne w eleganckiej, subtelnej oprawie albo celebrytki, czyli ozdoby o różnych kształtach.

Srebrna zawieszka pozłacana PUZDERKO

Jaki jest odpowiedni wisiorek do Twojego stroju?

Drugą, niezwykle ważną zasadą przy noszeniu wisiorków i naszyjników, jest właściwy ich dobór do naszej kreacji. Odpowiednio dobrane do stroju potrafią zamienić zwykłą stylizację w oszałamiającą kreację. Niewielka i dyskretna forma tego elementu biżuterii pasuje wszystkim kobietom i sprawdza się zarówno na co dzień, jak i od święta.

Jakie są rodzaje wisiorków?

Wisiorki mają różne kształty, rozmiary i formy; takie jak diamenty, klejnoty i medaliony.

Diamentowy wisiorek

Jest to najcenniejszy klejnot w branży jubilerskiej, ma nie tylko niepowtarzalny design, ale także słynie ze swojego luksusowego statusu. Zawieszki z brylantami są bardzo uniwersalne, a wybór jest szeroki. Występują również w różnych rozmiarach, co zapewnia, że ​​na każdą okazję znajdzie się diamentowy wisiorek. Fantazyjne kolorowe diamenty mają zwykle wyższą cenę niż białe diamenty, ale tak naprawdę zależy to od czystości i nieskazitelności samego kamienia.

Wisiorek z kamieniami szlachetnymi

Kamienie szlachetne mają różne znaczenia i skojarzenia, więc każdy rodzaj wisiorka wysadzanego klejnotami będzie miał inne właściwości. Wisiorki z kamieniami szlachetnymi są uważane za klasykę i można je nosić na każdą okazję, jest to idealny wybór dla kogoś, kto chce wyglądać efektownie. Dostępne są w szerokiej gamie stylów, od subtelnych po odważne, ale zawsze emanują aurą zniewalającego uroku. Użycie kamieni szlachetnych w zawieszkach podkreśli wygląd naszyjnika i sprawi, że na pewno będziesz się wyróżniał z tłumu. Typowe wisiorki z kamieni szlachetnych to cenne i egzotyczne kamienie szlachetne, takie jak ametyst, rubin, tanzanit, cytryn, szmaragd i szafir, które sprawiają, że są bardziej żywe i błyszczące.

Wisiorek medalion

Medaliony mają specjalne miejsce, które pozwala użytkownikowi przechowywać przedmiot, taki jak obraz, w wisiorku. Ponieważ zwykle nosi się je na dłuższym łańcuszku, zawsze będziesz mieć swój wyjątkowy przedmiot blisko serca. Zwykle są wykonane z wysokiej jakości złota lub srebra, aby służyły przez całe życie.

Wybór najlepszego naszyjnika do wisiorka

Istnieje ścisły związek między naszyjnikami a wisiorkami. Do naszyjnika zwykle dołączane są wisiorki. Tak więc, gdy już zdecydujesz się na wisior, który chcesz, następnym krokiem jest wybór najlepszego naszyjnika. Zwróć więc uwagę na: rozmiar i wagę naszyjnika, rozmiar dziurki w wisiorku, długość łańcuszka, a także jego styl.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*