Klienci chcą płacić więcej ale tylko w przypadku lepszej, profesjonalnej obsługi

Tytuł może dziwić w czasach internetu gdzie każdy może sprawdzić cenę i kupić najtaniej. Zastanówmy się jak jest w rzeczywistości i wyciągnijmy wnioski.

W praktyce klient chcący dokonać zakupu w internecie – przyjmijmy, że klientem jest pani Kasia, która chciałaby dokonać zakupu biżuterii srebrnej (tematyka blogu zobowiązuje). Pani Kasia była już w kilku sklepach stacjonarnych, ale straciła sporo czasu aby dojechać do galerii sklepów, większość czasu spędziła w samochodzie stojąc w korkach i będąc już zmęczona i zdenerwowana faktem, że jest już spóźniona na umówione spotkanie nie bardzo była w stanie nic wybrać dla siebie. Dodajmy, że odbywało się to w grudniu, czyli dodatkowo pani Kasia musiała przedzierać się przez tłumy ludzi szukających prezentów. Pozostało spróbować późnym wieczorem poszukać ofert w internecie.

Tutaj też Pani Kasia szukała długo, bo jak znalazła biżuterię, która jej się podobała na pierwszych stronach wyszukiwania google to okazywało się, że strona po prostu nie działa, albo długo trzeba czekać na wyświetlenie strony. Jak już okazało się, że oferta jest atrakcyjna w jednym sklepie to nie było konsultanta on-line aby powiedział jaka jest grubość łańcuszka, nie wiedziała który komplet wybrać a nikt pomóc nie mógł. Pani Kasia szukała dalej, ale przestała zwracać uwagę na cenę, ale chciała aby ktoś jej pomógł w wyborze, porozmawiał, odpisał szybko na e-mail.

Okazuje się, że kończą się czasy taniej tandetnej oferty i obsługi – klient oczekuje indywidualnej obsługi, a nie automatów. Pani Kasia znalazła sklep internetowy z biżuterią AnKa Biżuteria: strona się szybko wyświetlała, zatem można było wybrać łatwo produkt, przez chat on-line można było zapytać się jaki łańcuszek pasuje to wybranej zawieszki i na koniec zadzwonić i porozmawiać o specyficznych cechach wybranego kompletu z markazytami. Pani Kasia zadowolona dokonała zakupu na stronie płacąc paypal’em, przesyłkę z pięknie opakowaną biżuterią otrzymała nastętpnego dnia.

Czy Ty chciałabyś być też tak zadowolona? Jeśli tak to odwiedź sklep z biżuterią srebrną AnKa Biżuteria i podziel się swoją opinią.

Napisano w Prezent, zakupy internetowe Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*