Zimowe inspiracje ze sklepów z biżuterią

Już za kilka chwil rozpocznie się kalendarzowa zima. Kto wie, może powita nas śniegiem? Nawet jeśli nie, to i tak możesz śmiało sięgać po typowo zimową biżuterię. Projektanci biżuterii od lat zasypują nas różnego rodzaju srebrnymi kolczykami, wisiorkami i pierścionkami przypominającymi śnieżynki, choinki, bałwanki oraz wiele innych zimowych motywów. Uwierzcie mi, sklepy z biżuterią są już świetnie przygotowane i zima na pewno ich nie zaskoczy!

zimowa biżuteria

Czy jesteś już przygotowana na biżuteryjny podbój zimy?

Zostań śnieżynką

Pierwszym zimowym skojarzeniem, przychodzącym niemalże każdemu do głowy, jest oczywiście śnieg. Sklepy z biżuterią oferują nieskończoną ilość srebrnej biżuterii w kształcie śnieżynek. Kolczyki – płatki śniegu wiodą prym wśród zimowych dodatków. Dodają wyjątkowości każdej stylizacji. Nie powinno to nikogo dziwić, gdyż każdy płatek śniegu jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. O twoją unikatowość z pewnością zadbają liczne sklepy z biżuterią , które wręcz prześcigają się w zdobywaniu coraz to bardziej oryginalnej biżuterii. Srebrne wisiorki – płatki śniegu, kolczyki, a nawet pierścionki, bransoletki i broszki – projektanci biżuterii wykorzystują piękno zimy w pełnym wymiarze.

biżuteria śnieg

Śnieżna biżuteria na pewno doda ci uroku!

https://www.ankabizuteria.pl/kolczykil

kolczyki-srebrne-sniezynki-piekna-bizuteria-lineargent-hiszpania

W takich kolczykach możesz zostać prawdziwą Królową Śniegu!

Kryształy Swarovskiego liderem sklepów z biżuterią

Kryształy Swarovskiego królują na salonach cały rok. Jednak to właśnie zimą cieszą się ogromną popularnością w sklepach z biżuterią. Nic dziwnego – ich chłód i przezroczystość, a także niesamowity blask przypominają nam zimową aurę. Skrzący się śnieg i piękno lodowych sopli to całkiem naturalne skojarzenia z marką Swarovski oferowaną przez liczne sklepy z biżuterią. A gdyby tak już teraz pomyśleć o mieniących się kolczykach – płatkach śniegu z kryształami Swarovskiego?

kolczyki sople lodu

Natura jest najlepszą inspiracji dla sklepów z biżuterią!

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

naszyjnik-swarovski-lodowe-krysztaly

Poczuj magię lodowych kryształów Swarovskiego!

Czy ulepisz biżuteryjnego bałwanka?

Skoro mowa o śnieżnych kolekcjach oferowanych przez sklepy z biżuterią, to nie może zabraknąć motywu bałwanka. Nieco zabawna, lekko przekorna biżuteria z bałwankami to świetne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie lubią banalności klasycznych dodatków z eleganckich sklepów z biżuterią. Przełam zimową nudę!

bałwan biżuteria

Co powiesz na srebrne kolczyki lub wisiorek z sympatycznym bałwankiem?

Zimowy folwark zwierzęcy prosto ze sklepów z biżuterią

Nie tylko bałwanki mogą dodać twojej stylizacji przekory, lekkości i oryginalności. Świetnym pomysłem na przełamanie zimowej nudy mogą być również kolczyki lub wisiorki ze zwierzętami, które wszyscy kojarzymy z zimową aurą. Śmiało możesz ruszać do sklepów z biżuterią na poszukiwania kolczyków w kształcie reniferów czy tez zabawnego srebrnego wisiorka z pingwinem. Bardzo intrygująco wyglądają również kolczyki lub wisiorki przypominające niedźwiedzie polarne lub łosie. Być może uda ci się natrafić w sklepach z biżuterią na kolczyki – foki lub wisiorki – łosie. Taka biżuteria doskonale wygląda w zestawie z grubym, wełnianym swetrem!

zimowy naszyjnik

Biżuteria ze zwierzęcymi motywami plemiennymi to hit tej zimy!

Zimowe stylizacje nie muszą być nudne i przewidywalne, a biżuteryjna fantazja może towarzyszyć ci przez cały rok. Zajrzyj do internetowych sklepów z biżuterią i wybierz swoje ulubione zimowe dodatki!

Napisano w Szafa kobiety, wygląd, zakupy internetowe Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*