Wskazówki Dotyczące Wyboru Eleganckiej I Ślubnej Biżuterii Ślubnej

Głównymi elementami biżuterii, które musisz wybrać na swój ślub, są oczywiście pierścienie. Obrączki i obrączki są symboliczną reprezentacją waszego związku, które najprawdopodobniej będziecie nosić przez resztę swojego życia małżeńskiego, dlatego ważne jest, abyście poświęcili czas na wybór pierścieni, które są odpowiednie dla was obu.

Zawsze było tradycyjnie dla par, aby wybrać pasujące biżuteria ślubna, ale w dzisiejszych czasach istnieje tak szeroki wybór różnych wzorów i metali, jest powszechne, aby państwo młodzi wybrać, a nawet zaprojektować własną biżuterię. Nawet jeśli zdecydujesz się na różne pierścienie, dobrze jest utrzymywać podobny element pierścieni, na przykład używając tej samej podstawowej konstrukcji, ale mając pierścienie wykonane z różnych metali.

Kiedy wybierasz pierścionek, zastanów się dobrze nad swoim budżetem i stylem życia. Jeśli masz napięty budżet, możesz pomyśleć o połączeniu swojego zaangażowania i obrączki w jeden pierścień na wieczność. Te pierścienie wieczności są zwykle oparte na tradycyjnym weselu, ale z dodatkiem kilku cennych klejnotów, aby uczynić go bardziej wyjątkowym, oraz do reprezentowania zaręczyn. Złoto i białe złoto są najpopularniejszymi metalami do produkcji pierścionków ślubnych i są dostępne w wielu rodzajach karatów (gęstość złota) i wzorach, które powinny pasować do wszystkich budżetów. Platyna jest również popularnym metalem na obrączki ślubne, ale jest o wiele droższa od złota. Jeśli lubisz platynę, ale nie możesz sobie na nią pozwolić, możesz uzyskać białe złoto szczotkowane i polerowane, aby naśladować ten ultranowoczesny, błyszczący wygląd. W przypadku osób wykonujących wiele prac ręcznych należy starannie rozważyć karat złota. Im wyższy karat, tym bardziej miękki metal, więc kupowanie bardzo drogiego pierścienia 24-punktowego może nie być najlepszą opcją, ponieważ pierścień zostanie bardzo szybko zarysowany i zużyty.

Jubilerzy zazwyczaj polecają złote pierścionki z 18-karatowego złota, które stanowią kompromis między luksusem a długowiecznością, a także, jeśli możesz sobie na to pozwolić, platyna jest najtrwalszym ze wszystkich metali szlachetnych. Srebro jest również czasami używane do obrączek, ale może brakować temu poczuciu szczególnego luksusu, którego wymagają śluby. Jeśli lubisz srebro, upewnij się, że wybierasz najlepsze srebro, oznaczone 925, co oznacza, że ​​zawartość srebra wynosi co najmniej 92,5%. Czyste srebro jest bardziej niezwykłe i jest nieco bardziej miękkie i może nie być odpowiednie, jeśli wykonujesz wiele ręcznych prac.

Inne rodzaje biżuterii, które możesz wziąć pod uwagę na ślub, to kolczyki, naszyjniki i tiary, które pasują do Twojej sukni ślubnej. Jeśli planujesz bardzo oficjalny ślub, zwykle warto nosić biżuterię, która składa się z kamieni szlachetnych i półszlachetnych kamieni szlachetnych. Jeśli nie posiadasz odpowiednich artykułów i nie możesz sobie pozwolić na zakup drogiej biżuterii tylko na jeden dzień, spytaj wszystkich krewnych, czy mogą ci coś pożyczyć, to jednak jest w kategorii „coś pożyczonego”! Możesz także wypożyczyć wszelkiego rodzaju biżuterię na wesela, a to dałoby ci znacznie większy wybór, a także szansę na założenie czegoś naprawdę wyjątkowego na twój wielki dzień, którego być może nie byłbyś w stanie pozwolić sobie na zakup wprost.

Pan młody i mężczyźni na przyjęciu weselnym mogą również życzyć sobie biżuterii, aby ożywić swoje formalne garnitury, takie jak fantazyjne spinki do mankietów, diamentowe spinki do krawatów, cenne klipsy z pieniędzmi lub klasyczny złoty zegarek kieszonkowy i łańcuszek. Chociaż mężczyźni tradycyjnie nie noszą pierścionków zaręczynowych, niektórzy narzeczeni wręczają swoim narzeczonym pierścionek na wieczność, który można nosić podczas zaręczyn, który można nosić na dowolnym palcu.

Pisanie jest moją największą pasją. W wolnych chwilach działam jako wolontariuszka, medytuję i odkrywam nowe restauracje.

Napisano w biżuteria, ślub Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*