Urokliwa biżuteria z motywem zwierzęcym, czy koliber lub ważka srebrna to nowy trend w modzie?

Już starożytni Egipcjanie w swoich wierzeniach przypisywali zwierzętom szczególną rolę, miały one mieć właściwości magiczne, były dla ludzi na tyle istotne, że wyznawano cześć niektórym z nich. Dziś w świecie mody motywy zwierzęce wykorzystywane są nie tylko w stylizacji, ale także jako dodatki biżuteryjne, jako ciekawy dodatek i urozmaicenie klasycznej biżuterii o prostych zachowawczych formach. W sklepie AnKa Biżuteria można znaleźć biżuterię ze śmiałymi akcentami zwierzęcymi, odznaczające się nie tylko oryginalnym wzorem, ale także śmiałą kolorystyką.

https://www.ankabizuteria.pl/

Oryginalna pszczoła broszko-wisior, przyciąga uwagę każdego.

Ozdoby biżuteryjne z motywem zwierzęcym najczęściej, zwracają swoją uwagę poprzez wybór kruszca, z którego zostały wykonane, ale również przepychem różnych kamieni szlachetnych, jak i półszlachetnych. Biżuteria dla odważnych kobiet naj lepiej wygląda w zestawieniu ze stonowanym strojem, taka biżuteria przyciąga wzrok, i najbardziej się odznacza, robi najlepsze wrażenie.

Urocze kolczyki srebrne z pszczółkami ze słonecznym bursztynem.

Kobiety w biżuterii z motywami zwierzęcymi prezentują się ultrakobieco, szykownie, a cała ich stylizacja nabiera charakteru i pazura. Inspiracją dla projektantów biżuterii jest fauna, bogactwo wzorów i kolorów w naturze jest nie wyczerpane, motywy zwierzęce w biżuterii są bardzo popularne, często wybierane ze względu na ich symbolikę. 

Delikatna i wyjątkowa bransoletka z jantarem.

Motywy zwierzęce są unikatową i stylową formą w biżuterii, w sklepie AnKa Biżuteria można znaleźć piękne broszki z owadami i motywami zwierzętami pokrytymi kolorową emalią, wysadzanymi pięknymi kamieniami, bursztynem, czy też szkłem murano, zachwycają swoim pięknem każdego. Można również wybierać pośród pierścionków, bransoletek, kolczyków czy też naszyjników z pięknymi motylami, ptakami, wężami, kotami i in.

Biżuteria z motywami zwierzęcymi są pomysłem na prezent na każdą okazję, będą świetnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku.  

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*