Ten Wielki Dzień – istotny szczegół

W natłoku przygotowań panna młoda powinna pamiętać o często bagatelizowanym, a w rzeczywistości bardzo ważnym szczególe. Jak bowiem będzie wyglądać przyszła żona, której naszyjnik kompletnie nie pasuje do sukni ślubnej?

https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-slubna

Przede wszystkim, biżuteria ma podkreślać i dodawać uroku, a nie dominować. Zacznijmy od wyboru naszyjnika – powinien być dopasowany do kroju dekoltu sukni. Ważne jest również, by były odpowiednio dobrane kolorami.

Piękny naszyjnik z pereł w stylu lat 50. Coco Chanel

Kolczyki powinny przede wszystkim być dopasowane do fryzury. Przy skromnym uczesaniu można sobie pozwolić na bardziej rzucające się w oczy, natomiast jeśli panna młoda chce nosić ekstrawagancką fryzurę, kolczyki powinny być subtelne, będące jedynie dopełnieniem.

Bransoletki i pierścionki. Jeśli przyszła żona dobiera do sukni np. rękawiczki, nie powinna ich zakładać. W przeciwnym razie może sobie pozwolić na dużą ilość tego typu biżuterii, oczywiście w granicach rozsądku i dopasowaną do całości.

Do odpowiedniej fryzury i welonu można dobrać również diadem, dzięki któremu panna młoda może poczuć się jak królewna.

Całość powinna być zgrana pod względem kolorystyki i poziomu ekstrawagancji. Jeżeli uda nam się to wszystko skomponować, to z pewnością narzeczona nie będzie miała swojemu wyglądowi nic do zarzucenia w tym wielkim dniu.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*