Srebrne bransoletki dla kobiet, które pasują do ich stylu, postawy i stroju

Srebrne bransoletki zawsze zajmują szczególne miejsce w sercach kobiet. Robią niesamowite oświadczenie o modzie i mogą być noszone na wszelkiego rodzaju okazje, takie jak przyjęcie, wieczór z przyjaciółmi, ślub, koncerty, zakupy, a nawet formalne spotkania. Tego rodzaju błyszczące metalowe akcesoria do rąk nie tylko wyglądają stylowo, ale także dodają uroku Twojemu strojowi i nastawieniu. Stanowią uzupełnienie niemal każdego rodzaju ubioru, czy to tradycyjnego, casualowego czy biurowego.

Może dlatego właśnie srebrne akcesoria zawsze znajdują drogę do kobiecego pudełka z biżuterią i są chwalone jako obowiązkowe dodatki. Srebrne bransoletki dla kobiet są dostępne w wielu prostych i złożonych projektach w cenach od bardzo niskich do wysokich. Bez względu na budżet możesz zawsze znaleźć niesamowite bransoletki, które spełnią Twoje oczekiwania.

srebrne bransoletki dla kobiet

Różnorodność tego akcesorium jest nieskończona, niezależnie od wielkości, kształtu, wzorów lub żywych kolorowych kamieni. Masz również możliwość wyboru materiału w biżuterii srebrnej, ponieważ istnieją różne warianty srebra, takie jak drobne srebro, srebro, srebro zmieszane z miedzią i inne.

Jeśli chodzi o srebro, nie brakuje informacji o jego właściwościach, dostępności, czyszczeniu i wielu innych. Dowiedzmy się więcej o srebrze.

Dowiedz się więcej o srebrze

Nikt nie może zaprzeczyć, że srebro jest uważane za najcenniejsze metale wśród kobiet po złocie i diamentach od czasów starożytnych. Ogólnie rzecz biorąc, srebro używane do wyrobu biżuterii jest mieszane z innym metalem i może być zaskakujące dla niektórych osób, że przedmioty jubilerskie nie są zaprojektowane z czystego 100% srebra. Dzieje się tak, ponieważ srebro jest bardzo miękkie w czystej postaci.

Posiada jednak takie cechy, jak doskonały połysk, plastyczność i plastyczność, dzięki czemu jest idealnym kandydatem do projektowania biżuterii. Ponadto miękkość ułatwia projektowanie przedmiotów dla projektantów biżuterii. Ponadto znajduje się również na liście szlachetnych drogich metali.

Dlatego też, aby uczynić akcesoria srebrne trwałymi i niedrogimi, zazwyczaj 92,5% srebra metalicznego jest mieszane z 7,5% miedzi metalicznej, a połączenie daje w rezultacie srebro 925. Istnieje również inny wariant o nazwie srebro 925, w którym 95% srebra miesza się z 5% miedzi. Podczas gdy pierwszy wariant jest bardzo przystępny i bogaty na rynku, drugi wariant ma nieco wyższą cenę. Oba warianty noszą urok, który wygrywa serce kobiety.

Podobnie jak złoto, srebro nie reaguje po wejściu w kontakt z siarczkami obecnymi w atmosferze. Ale mieszane metale, takie jak miedź, cynk i nikiel, ulegają utlenieniu, dlatego srebrne biżuterie po pewnym czasie ulegają zmatowieniu.

Na szczęście jest jedna dobra rzecz, że zażółcenie srebra jest reakcją odwracalną, a bransoletka z błyszczącym wyglądem może zostać przywrócona przez polerowanie. Srebrną biżuterię można również czyścić za pomocą łagodnego detergentu w płynie, ale należy upewnić się, że nie ma ona kontaktu z żadnymi materiałami ściernymi, takimi jak aceton, chlor i wybielacz.

Tak więc srebrne bransoletki dla kobiet są doskonałym wyborem akcesoriów, aby podnieść estetykę stroju. Rozpocznij przeglądanie online i zamów piękne kawałki, które będą wyglądały na oczach twoich przyjaciół, sąsiadów i krewnych.

Napisano w biżuteria Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*