Powody, dla których warto zacząć kupować srebrną biżuterię

Pewnego razu w życiu słyszałeś: „Nie zadowalaj się mniej!” Wierzymy, że dotyczy to również biżuterii srebrnej! Każdy jest inny i mamy inne preferencje, jeśli chodzi o wybór klejnotu.

Srebro to jedna z najtańszych, eleganckich i wyrafinowanych biżuterii. Być może nadal zastanawiasz się, czy noszenie srebrnej biżuterii w Internecie jest bezpieczne? A może warto kupić srebrną biżuterię przez Internet? Jakie są korzyści z zakupu biżuterii srebrnej? I wiele takich pytań może pojawić się w twojej głowie.

Możemy wyjaśnić Twoje zamieszanie w tym artykule na blogu!
Co to jest srebro?

Biżuteria ze srebra wysokiej próby zawiera 92,5% czystego srebra i 7,5% innych stopów metali. Dodanie innych stopów jest spowodowane tym, że czyste srebro jest miękkim metalem i trudno jest je formować w różne wzory. Stopy metali pomagają utwardzać srebro i dają poczucie luksusu.

Będąc bardzo wszechstronnym metalem, współcześni projektanci biżuterii używają go do tworzenia pięknych kawałków srebrnych klejnotów. Niektóre popularne rodzaje biżuterii srebrnej to:

Wisiorki: są doskonale zaprojektowane z różnymi wzorami, które są w stanie utrzymać kamienie i klejnoty. Jeśli szukasz srebrnych wisiorków online, dostępne są różne wzory.

Pierścionki: srebro Sterling rodowane jest hipoalergiczne, nie pozostawia śladów na skórze. Możesz więc nosić srebrne pierścionki dla kobiet i mężczyzn na palcach, nie martwiąc się o podrażnienia skóry.
Naszyjniki: Wiadomo, że można je nosić na specjalne okazje. Ma kilka ciężkich wzorów, które idealnie wyglądają na przyjęciach lub innych spotkaniach z ciężkimi sukienkami.
Kolczyki: Tanie kolczyki prowadzą do infekcji i podrażnień. Więc następnym razem, gdy szukasz kolczyków, wolisz srebrny metal, aby twoje uszy były ładne, tak jak ty.
Bransoletki: Kobiety lub mężczyźni czasami chcą mieć coś na nadgarstkach. Niewielu jest zwolenników pustych nadgarstków. Dzięki srebrnej bransoletce dla kobiet lub mężczyzn możesz dodać blasku swoim nadgarstkom.
Obrączki: Po co zostawiać stopy? Noś piękne, wysadzane koralikami srebrne obrączki dla kobiet na kostkach i spraw, by były SZCZĘŚLIWE STOPY.

Dlaczego warto zacząć kupować srebrną biżuterię?

Jest NIEDROGI!

W porównaniu ze złotem i platyną jest to najtańszy metal. Biżuteria ze srebra próby 925 ma dużą wytrzymałość i trwałość, co oznacza, że ​​możesz ją nosić regularnie.

Otrzymujesz SZEROKI WYBÓR

Srebro próby 925 można łatwo formować w różne kształty, wzory i wzory. Oznacza to, że z szerokiej kolekcji dostaniesz coś, co kochasz. Przeglądając kolekcję biżuterii srebrnej z dowolnego kraju, otrzymujesz starożytne i nowoczesne wzory, które nigdy Cię nie zawiodą i możesz je założyć zawsze.

Wielka wszechstronność

Posiada idealny kolor pasujący do wszystkich odcieni i kolorów skóry. Internetowa kolekcja biżuterii ze srebra wysokiej próby zawiera idealne elementy, które można mieszać z różnymi metalami. Daje ci ogromne pole do eksperymentowania ze swoją kolekcją.

Jest hipoalergiczny

Niektóre metale powodują infekcje, przebarwienia lub wysypki skórne, jeśli są noszone przez dłuższy czas. Nie martw się o to teraz! Ponieważ biżuteria srebrna zawiera miedź jako część swoich stopów, co zapewnia brak reakcji ze skórą. Jest wrażliwy na twoją skórę.

Wysoce trwałe

W przeciwieństwie do starego srebra, które łatwo ulegało zniszczeniu, było miękkie i trudne do wykonania niepowtarzalnych wzorów. Ze srebrem 925 otrzymujesz odważniejszy, jaśniejszy i mocniejszy metal, który można nosić regularnie.

Zawsze w dobrym stylu

Wiele metali jest przez chwilę podekscytowanych, a potem zapomnianych. W przypadku biżuterii srebrnej materiał nigdy nie wyblaknie z mody, jeśli chodzi o modę. Projektanci stale przynoszą najlepsze projekty z mieszanką materiałów, kamieni szlachetnych i nie tylko, aby zwiększyć trwałość elementu.

Łatwy w utrzymaniu

Proces utrzymywania połysku srebrnej biżuterii jest prosty. Powodem jest to, że jest odporny na rdzę i korozję, co oznacza, że ​​nie ma miejsca na matowienie. Po prostu trzymaj je w hermetycznych pojemnikach.

Zdjęcie więcej sztuk

Mając elementy niedrogiej biżuterii możesz zbudować wyjątkową kolekcję. Czy to obrączki, wisiorki, pierścionki, kolczyki czy bransoletki. Kupując biżuterię srebrną online, możesz wybrać różne zestawy lub zbudować własną.

Jakie są najlepsze sposoby na utrzymanie biżuterii ze srebra wysokiej próby?

Wskazówki dotyczące zapobiegania

Olejki do skóry mogą sprawić, że będą lśnić. Dlatego częste ich noszenie zapobiegnie matowieniu srebrnej biżuterii.
Usuń je, gdy masz do czynienia z domowymi środkami czyszczącymi, potem lub innymi.
Trzymaj biżuterię z boku, gdy wchodzisz na plażę lub w basenie, ponieważ zbyt dużo światła słonecznego zmatowi srebro.
Najpierw nałóż balsamy, perfumy, lakiery do włosów i makijaże, a następnie załóż biżuterię.

Przechowywanie biżuterii srebrnej

Możesz użyć dowolnego pojemnika, a jedynym warunkiem jest to, że musi być szczelny.
Proszę trzymać go z dala od światła słonecznego, wilgoci i ciepła.
Przechowuj każdy kawałek osobno, aby uniknąć zarysowania lub splątania
Nigdy nie przechowuj ich w papierowych, wypełnionych bawełną pudełkach lub kartonach, ponieważ mogą przyczynić się do zmatowienia.

Produkty chroniące je przed matowieniem

Przez kilka kawałków kredy z twoją biżuterią. Pomaga to wchłaniać wilgoć i zapobiega matowieniu.
Opakowania krzemionkowe są również dobre w pochłanianiu wilgoci
Dodaj podszewkę z ubrań chroniących przed matowieniem, która wchłonie wilgoć i siarkę z powietrza, aby zapobiec matowieniu srebrnej biżuterii.

Ostatnia wskazówka!

Nie jest tajemnicą, że inwestycja w srebrną biżuterię jest najlepsza. Po prostu wiedz, że musi to być srebro, aby zapewnić wytrzymałość i ładne wzory. Dzięki łatwości platform internetowych wystarczy znaleźć idealne dopasowanie i zachować cenny metal.

Zachwycaj z niesamowitą kolekcją kolekcji biżuterii z prawdziwego srebra!

Napisano w Poradnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*