Perfekcyjna biżuteria

naszyjnik z krzyżykiem

perfekcyjna biżuteria

Pewna dziewczyna wychodziła za mąż . Jej miły chłopak znał ją dobrze i wiedział, że chciałaby , aby wybrać swój własny pierścień , więc rozpoczął poszukiwania. Dziewczyna zbyt zajęta wypełnieniem jej życia ciekawymi aktywnościami aby spełniła swoje zadanie pomocy przyszłemu mężowi. W wirze luksusowego życia i zabaw życia społecznego,  nigdy nie spędziła wystarczająco dużo czasu myśląc o tym jaki pierścionek zaręczynowy się jej podoba .

Społeczeństwo , historia i tradycja mówiła jej że balansuje na szczycie pasma platyny , złota i srebra a czasami diamentów. To wystarczyło , aby dziewczyna wiedziała, co w głębi duszy jest dla niej . Ona tak naprawdę nie lubiła diamentów, zwłaszcza tego blasku , błysku i kształtu które powodowały że wszystko wyglądało tak samo , a ponadto kojarzyło się z bardzo drogą biżuterią  najprawdopodobniej użytą w jakiś nieczystych finansowaniach. Nie chciała być częścią tego wszystkiego. W rzeczywistości , że nie chce być ” częścią ” czegoś szczególnego.

Ona nie była” Bridezilla ’ lub’ Princess ’ lub’ Got ’ czy innych stereotypów. Lubiła miękkie tekstury i materiały , zwierzęta domowe , skórzane japonki , lakier do paznokci, neon dopasowanych kolczyków swarovskiego, koszulkę chłopaka , mamy spódnice z lat 70-tych, nie nosiła na sobie dużo makijażu ,czy starożytnych dżinsów .

pierścionek zaręczynowy

ceramiczny pierścionek

Gdy przyszedł dzień zaręczyn wiedziała, że tradycyjnego pierścionka dla niej nie było , ale też nie była zainteresowana buntowniczą biżuterią ani zwykłym oświadczeniem – ona po prostu chciał pierścień taki jaki by czuła że jest jej. Wtedy nadeszła biżuteria zakupiona w sklepie internetowym „AnKa Biżuteria”

ręcznie wykonana srebrna obrączka

srebrna obrączka

Biżuteria ze sklepu AnKa Biżuteria przemawia do kobiet (i dziewczynek) , przedstawia pierścionek zaręczynowy, który jubilerzy polerowali do perfekcji. Wykorzystali unikalny proces odlewania aby pierścionki zaręczynowe AnKa Biżuteria mające podpowiedź w starożytnych sprawdzonych klasycznych i nowoczesnych trendach. Kamienie naturalne użyte go produkcji biżuterii tworzą drogę z pasmami srebra i wyglądają wygląda jak cenny rubin czy szafir z kawałkami czekolady w bardzo drogim cieście srebra. Przypadkowe estetyczne oznaczenia sprawiają że ​​każdy kawałek jest wyjątkowy, a każdy kawałek jest ręcznie wykonany – dopracowany do perfekcji. Kamienie naturalne są wybierane aby nadać odpowiednich właściwości biżuterii,  która jest niepowtarzalna, piękna; surowa i naturalne, jakby właśnie została zaprojektowana na kolejny sezon modowy.

luksusowe kolczyki

kolczyki Lewanowicz

Ciepłe tony kamieni, z szarymi i szampana i brzoskwini i zakurzonych niebieskich kryształków Swarovskiego dają poczucie nietknięcia przez modę, przy wspaniałym wyglądzie oryginalnej biżuterii.

komplet srebrny

komplet biżuterii ze srebra

 

Naprawdę wierzę, że pierścionek zaręczynowy nie skłaniał do tradycji ze względu na konwencję, ale jest  malutki ze względu na postać i rozbudowany ze względu na piękno i głębie kolorów. Kim jest? czy to jest błyszczące i lśniące, ciemne i straszne, jasne i radosne, szorstki i gotowe lub niedoskonały, naturalnie piękna biżuteria. Szukać można dalej, ale bardzo trudo, aby znaleźć coś, co czuje się jak „ty”, a będziesz cenić bardziej.

AnKa Biżuteria oferuje biżuterię i pierścionki zaręczynowe dostępne w detalu na całym świecie dzięki dostępności w sklepie internetowym online www.ankabizuteria.pl .

 

 

Napisano w Prezent dla kobiety, ślub Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*