Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej: Srebrny obrazek z grawerem

Srebrny obrazek jako pamiątka Pierwszej Komunii  Świętej – czemu nie?

Obrazek wykonany ze srebra to idealna pamiątka, którą śmiało możemy podarować dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Ważne, by zwrócić uwagę nie tylko na sam jego wzór, ale także na jakość jego wykonania. Zależy nam bowiem na tym, by nasz podarunek był pięknym prezentem, który przez długie lata będzie przypominać o tym ważnym dniu, jakim jest Pierwsza Komunia Święta. Warto więc też dołączyć do niego grawer z dedykacją.

Prezent na pierwszą komunię świętą

Pamiątka Pierwszej komunii

Gdzie szukać wysokiej jakości srebrnych obrazków?

Swoje poszukiwania najlepiej rozpocząć od lokalnych sklepów z dewocjonaliami, by zapoznać się ze wzorami i jakością poszczególnych obrazków proponowanych przez różnych producentów. W kolejnym kroku warto wyszukać w Internecie fraz „srebrne obrazki na Komunię” czy „srebrna pamiątka na Komunię”. Powinniśmy otrzymać wiele ofert różnych sklepów internetowych.

Jak kupić prezent na Komunię w sklepie internetowym – krok po kroku.

Gdy zdecydujemy się już na konkretny sklep Internetowy, powinniśmy zwrócić uwagę na jego opis – czy faktycznie został wykonany ze srebra i drewna, dzięki czemu będzie trwałą pamiątką służącą przez wiele lat. Oryginalne opakowanie producenta jest też gwarancją wysokiej jakości produktu, który zamierzamy kupić.

Po wybraniu interesującego nas wzoru obrazka, warto skupić się teraz na wyborze tekstu dedykacji. Dobry tekst będzie zawierał przede wszystkim datę Pierwszej Komunii Świętej oraz informację, od kogo pochodzi prezent, np.: „od chrzestnej/go (imię)”. Dalsza część dedykacji jest już sprawą indywidualną.

Dodajemy wybrany przez nas obrazek do wirtualnego koszyka, zamawiamy podając dane do wysyłki, treść dedykacji oraz wybieramy odpowiadającą nam formę płatności i przesyłki.

Dobre sklepy internetowe są też gwarancją szybkiej dostawy. Srebrny obrazek powinien więc dotrzeć do nas po zaledwie 2 dniach, tak jak dzieje się to w sklepie „Srebrne Obrazki”: https://www.ankabizuteria.pl/pamiatki

Podsumowując, przy wyborze odpowiedniej pamiątki z okazji Pierwszej Komunii Świętej warto poświęcić więcej czasu, by mieć pewność zakupu wysokiej jakości obrazka. Należy też pamiętać o dedykacji, która spersonalizuje nasz prezent i sprawi, że będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. By uniknąć niepotrzebnego stresu związanego z nieotrzymaniem przesyłki na czas, warto zamówić go około tygodnia przed uroczystością Pierwszej Komunii Świętej.

Nie pozostaje już więc nic, jak życzyć pięknej uroczystości i przyjęcia w gronie najbliższych!

Napisano w prezent na komunię Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*