Obrazki religijne srebrne

Obrazy chrześcijańskiej sztuki dewocyjnej to zazwyczaj tematy związane z Jezusem, sceny narracyjne z życia Chrystusa, obrazy Jezusa i Maryi, obrazy przedstawiające obchody Bożego Narodzenia oraz obrazy przedstawiające historię Bożego Narodzenia.

https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonalia

Dewocjonalne obrazy umieszczane są w domach, biurach lub miejscach pracy, salach i miejscach kultu, korytarzach, poczekalniach itp., aby przypominać sobie i naszym bliskim o istnieniu Boga, Jego miłosierdzia i nadziei. Obrazy chrześcijańskie to sztuka sakralna, która wykorzystuje motywy i obrazy z chrześcijaństwa, przedstawiające życie, etapy, zmagania, ukrzyżowanie Chrystusa i jego związek z Maryją.

Tematyka sakralna doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu, wśród naszych wzorów można znaleźć obrazy Matką Boską, Jezusem, aniołami i tradycyjnymi motywami, a także innymi świętymi. Sakralna dekoracja to element obowiązkowy w domu każdej uduchowionej osoby. Może być także pamiątką chrztu, pierwszej komunii, bierzmowania lub innego, ważnego religijnego wydarzenia.

https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonalia-obrazki-srebrne

Obrazek srebrny Św Rodzina 18,3*26 cm z cyt. Jana Pawła II

Przedmiot nabożny to coś, co w przejmujący sposób przypomina ci o twojej wierze i znaczeniu regularnego oddawania czci. Obrazek srebrny z wizerunkiem Świętej Rodziny wyraża zjednoczenie, miłość, życie małżeństwa i rodziny chrześcijańskiej, która dąży do świętości i do tworzenia komunii we własnym małżeństwie i rodzinie, dzięki czemu jest to doskonały prezent na ślub czy narodziny dziecka.

https://www.ankabizuteria.pl/obrazki-religijne

Obrazek srebrny Twój Aniol Stróż z modlitwą 12 cm* 19 cm

Aniołki symbolizują opiekę nad Dzieciątkiem, idealne na prezent dla małych dzieci, w religii to wysłańcy Boga, którzy spełniają jego zmysły, przedstawione od zawsze jako skrzydlate postacie o łagodnych rysach twarzy. Pamiątka włoskiej firmy przedstawiająca wizerunek Aniołka z latarenką nad dzieciątkiem to świetny pomysł jako pamiątka Chrztu Świętego. Całość została zamknięta w kształcie klasycznego prostokąta z napisem ,,Twój Anioł Stróż” oraz fragmentem modlitwy ” Do Ciebie Boże, raczki podnoszę ” Dzięki wkładanej podpórce obrazek możemy umiejscowić na komodzie lub powiesić na ścianie.

Obrazek Madonna z dzieciątkiem 

Srebrny obrazek Matka Boska z dzieciątkiem będzie wspaniałą pamiątką z tak ważnych w życiu każdego człowieka uroczystości, jak chrzest, bierzmowanie, komunia, ślub, rocznica ślubu, święcenia kapłańskie. Delikatne i wręcz mistrzowskie oddanie szczegółów takich jak załamanie materiału, aureole czy mimika twarzy postaci wprawi w zachwyt każdego szczęśliwego nabywcę lub obdarowanego.

Polska tradycja bazuje na wartościach religijnych. Dlatego oferowane produkty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku. Dzięki takiemu prezentowi można bowiem przekazać uczucia, dodać wiary czy sprawić, że obdarowany będzie miał wsparcie duchowe przez długie lata. Obrazki srebrne o tematyce sakralnej z pewnością znajdą miejsce w każdym domu, stając się wyjątkowym podarunkiem, symbolizującym więzi rodzinne.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*