Niech żyje bal i modna kobieta!

Wprawdzie jeszcze kilka długich, jesienno-zimowych miesięcy przed nami, jednak z pewnością niejeden i niejedna myślą już o najbliższym karnawale. Któż z nas nie lubi tej odrobiny szaleństwa, wspaniałego balu i tańczenia do świtu?

Sam karnawał wiąże się jednak również z wyborem stroju. A to nie jest wbrew pozorom takie łatwe. Co prawda, najlepsi projektanci mody z całego świata starają się kierować naszymi gustami w stronę nowych trendów ubioru, ale warto jednak pomyśleć nad nieco…tańszą alternatywą.

Po pierwsze, wybór sukni. Powinna być wygodna – niech nie przeszkadza nam w szampańskiej zabawie do późnej nocy. Poza tym powinna być praktyczna – najlepiej z materiału, z którego łatwo zmyć plamy po winie.

Po drugie – wybór biżuterii. Bardzo ważna kwestia. Dobieramy ją odpowiednio do kolorów sukni – najlepiej w tym samym kolorze (duży naszyjnik, kolczyki) lub stojącym w opozycji (w przypadku mniejszej biżuterii lub biżuterii ręcznie robionej). Tutaj polecam SKLEP Z BIŻUTERIĄ SREBRNĄ.

sklep internetowy z biżuterią

AnKa Biżuteria

Po trzecie – wystrzałowa fryzura. Pomogą w tym np. organiczne szampony i maski do włosów Inabrya. Pamiętaj, musisz zacząć je stosować minimum miesiąc przed imprezą.

Stosując się do tych wskazówek, z pewnością będziesz wyglądać olśniewająco. Żaden mężczyzna Ci się nie oprze!

Napisano w Bal i bizuteria Tagi: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*