Niebieskie i zielone kamienie w biżuterii dla kogo?

Każda kobieta dba o to, by dobór ubrań i dodatków podkreślił jej charakter, indywidualny styl oraz urodę, chcemy wyglądać dobrze i czuć się dobrze. Ważnym aspektem jest dobór dodatków, takich jak biżuteria, świadczy ona o obeznaniu, elegancji i wyrafinowaniu. Każda z nas pragnie być modna, dlatego śledzimy najnowsze trendy w poszukiwaniu dla siebie czegoś odpowiedniego. Każda z nas jest również inna, wyjątkowa, mamy inną oprawę oczu, odcień skóry i włosów oraz rysy twarzy. Dobierając biżuterię lub dodatki możemy uwydatnić swoją urodę, wzmocnić jej charakter lub nadać kontrastu, ale też wyciszyć, stonować. Zamiast upodabniać się do kogoś innego, skupmy się na tym by to, co nas wyróżnia, było wyjątkowe i najważniejsze, najprostszym sposobem, by to pokazać, są kolory ubrań oraz biżuterii. 

NIEBIESKI KAMIEŃ W BIŻUTERII 

Dobierz biżuterię do swojego typu urody, ponieważ okazuje się, że kamienie, którymi są wysadzane, mogą mieć ogromny wpływ na nasz wizerunek. Wspaniałe kolekcje, zdobione naturalnymi kamieniami czy finezyjnymi ozdobami z metali szlachetnych podkreślą urodę, akcentując gust i osobowość.

Niebieski kamień wzmacnia brązowy kolor oczu, podkreśla i nasyca kolor tęczówki. 

https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuterii-z-opalem

Biżuteria z opalem na wielkie wyjścia, ale też dodatek do codziennego ubioru.

Kontrast nada twoim oczom nowego wyrazu, niebieski kamień będzie najodpowiedniejszy. 

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Olśniewające i niebanalne kolczyki z niebieskimi cyrkoniami i markazytami.

ZIELONY KAMIEŃ W BIŻUTERII

Kolczyki czy naszyjniki, które mają zdobić okolice twarzy, mogą sprawić, że nasze włosy staną się bardziej rude lub kasztanowe, a oczy intensywniej brązowe czy zielone. Szlachetne metale, połączone z precyzyjnie oszlifowanymi kamieniami wywierają niesamowite wrażenie również w formie srebrnej, jak i pozłacanej. Dzięki dobrze dobranej biżuterii nawet codzienna stylizacja nabierze klasy i szyku. 

Zielony kamień silnie kontrastuje z brązowymi oczami, nadaje im głębi. 

https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuterii

Srebrny komplet z szafirową cyrkonią o wyrazistym charakterze.

Wyrazista biżuteria podkreśli twój charakter i osobowość. 

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Oryginalne kolczyki o pięknym wzorze.
Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*