Naszyjnik „Must have” dla kobiet

Szukasz biżuterii na wieczorową imprezę koktajlową lub biżuterię do koszuli i spodni na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi? Pamiętaj, że srebrny łańcuszek z wisiorkiem najefektywniej zwieńczy Twój wygląd.

Biżuteria celebrytek

łańcuszek z zawieszką Celebrytka

 Naszyjniki istniały już kilkadziesiąt tysięcy lat temu w epoce kamienia łupanego i zdobiły wygląd kobiety. W tych czasach nie było tkactwa, nie wymyślono jeszcze łańcuszków, a mimo to człowiek tworzył biżuterię wykorzystując do tworzenia naszyjników zasoby naturalne. Te dawne naszyjniki były ze sobą powiązane i ozdabiane koralami, kolorowymi piórami, kamieni, kościami, muszlami i innych naturalnie dostępnych elementów.

Z czasem zaczęto wymyślać naszyjniki ze sznurków, smyczków, elementów powstałych z obróbki metali i obróbki sukna, powstawały naszyjniki bardziej skomplikowane i trwała. Koraliki, bursztyn, opal, kwarc, kamienie i inne kamienie szlachetne zostały nawleczane razem tworzą piękne naszyjniki. Przeprowadzka do epoki brązu, kiedy człowiek nauczył się topić metal w różnych kształtach i rozmiarach, metale, takie jak złoto, srebro, brąz, miedź i platyna były wykorzystywane do tworzenia solidnych metalowych łańcuchów i łańcuszków, które były już noszone zarówno przez mężczyzn jak i kobiet. Dziś w czasach współczesnych korzystamy z dawnych wynalazków takich jak galwanizacja, oksydowanie, rodowanie i lutownicze, nowe metale takie jak tytan i stal nierdzewna są wykorzystywane do tworzenia biżuterii. Z pomocą galwanizacji, w dzisiejszych czasach możemy mieć złotą i srebrną biżuterię.

Dziś „AnKa Biżuteria” słynie z produkcji doskonałych srebrnych naszyjników oraz innej pięknej biżuterii, takiej jak kolczyki, bransoletki i pierścionki, kolie, broszki, oczywiście wszystkie wykonane ze srebra próby 925. Naszyjniki srebrne można przeglądać za pomocą internetu wiele różnych wzorów naszyjników online, wybrać to co potrzebujemy i nam się podoba. Istnieją naszyjniki dostępne w tradycyjnych prostych wzorach jak i ektrawaganckie oraz takie o wyglądzie zabytkowym rodem z prekolumbijskiego stylu z kamieni, jak również zobaczymy nowoczesne wzory na piersiach celebrytek.
 
naszyjnik z przyżyjum

naszyjnik z krzyżykiem poprzecznym

 
Zazwyczaj naszyjniki są podzielone w zależności od ich długości i rodzaju ozdoby. Wg rodzaju ozdoby, naszyjniki można dalej podzielić na:

1 naszyjnik z perłami: składa się perły i zdobi kobiety. Jest w dwóch typach,  perłowy naszyjnik „śliniaczek”, bo zawiera perły z wielu pasm oraz prostego rodzaju gdzie mamy jednolity naszyjnik z podobnej wielkości pereł. 

2 Diamentowy naszyjnik:. Jedna z najdroższych naszyjniki bo znajdziemy w nim diamenty. Diamenty w naszyjnik są zazwyczaj oprawione w złoto lub platynę lub srebro. Są to zazwyczajdiamentowe naszyjniki dostępne w kształcie 'Y’ lub 'v’ .

. 3 naszyjnik plemienne: Takie naszyjniki są zazwyczaj noszone przez ludzi mieszkających na obszarach plemiennych. To jest w zasadzie ząb rekina zamiast wisiorka nawleczone sznurkiem skóry.

Wg typu długość, naszyjniki są podzielone:

1 Księżniczka naszyjnik: To jest 45 cm do 50 cm długości.

2 naszyjnik Opera: długość waha się od 75 cm do 90 cm.

3 Choker: Ten rodzaj naszyjnik siedzi wysoko na szyi i waha się między 35 cm do 41 cm.

4. Matinee naszyjnik: Zasadniczo jest jednoniciowy,  który spoczywa na wierzchu rozszczepiania i zmienia się pomiędzy 56 cm, a 58 cm.

5 Long naszyjnik: To jest dłuższy niż naszyjnik operowy.

6 Lasso naszyjnik: Ten naszyjnik jest dłuższy niż liny naszyjnik i zazwyczaj nie posiada zapięcia. Jest on noszony przez owinięcie go kilka razy wokół szyi w węzeł lub pętli.

Napisano w Szafa kobiety, wygląd, zakupy internetowe Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*