Komu pasuje długi, srebrny naszyjnik?

Ile razy twój wzrok przykuła wystawa sklepu z biżuterią, której centralny punkt stanowił długi, srebrny naszyjnik? Z pewnością mniej więcej tyle razy, ile podziwiałaś piękne naszyjniki ze srebra u gwiazd pozujących na czerwonym dywanie. Pewnie nie raz pomyślałaś, że taki wyjątkowy, długi naszyjnik ze srebra zdecydowanie nie jest dla ciebie. Do czego miałabyś go przecież nosić, skoro nie przechadzasz się co tydzień po czerwonym dywanie? Moja droga, nic bardziej mylnego – zdecydowana większość kobiet może pozwolić sobie na długi, srebrny naszyjnik, choć niektóre z nas będą musiały poświęcić nieco więcej uwagi umiejętnemu doborowi. Nadal mi nie wierzysz? W takim razie koniecznie zapoznaj się ze złotymi zasadami dotyczącymi długich naszyjników ze srebra!

srebrny naszyjnik do żakietu

Dobrze dobrany długi, srebrny naszyjnik to klucz do sukcesu!

Długi naszyjnik ze srebra wyszczupla!

Jak już nie raz powtarzałam – umiejętnie dobrane dodatki mogą zdziałać cuda. Jeśli chcesz odjąć sobie kilka kilogramów i nieco wyszczuplić sylwetkę, to zapewniam cię, że długi naszyjnik ze srebra przyjdzie ci z pomocą. Optycznie wydłuża sylwetkę, jednocześnie nadając jej smukłości, co pozwoli ci skrzętnie ukryć wszelkie niedoskonałości. Długi, srebrny naszyjnik jest też idealnym dodatkiem dla pań posiadających okrągłą twarz. Magia wyszczuplania działa również w tym przypadku. Jeśli na dodatek nie zostałaś obdarzona łabędzią szyją, to długi naszyjnik ze srebra będzie strzałem w dziesiątkę. Zanim jednak zdecydujesz się na piękny, długi naszyjnik ze srebra, dowiedz się czy nie jesteś być może w grupie pań, które jednak powinny nieco bardziej uważać przy wyborze nieco dłuższych naszyjników.

kobieta w srebrnym naszyjniku

Długi, srebrny naszyjnik doda lekkości każdej stylizacji!

https://www.ankabizuteria.pl/kolekcje

naszyjnik celebrytek srebro pozlacane bizuteria wloska

Celebrytka też może być długim naszyjnikiem ze srebra!

Pomyśl dwa razy zanim założysz długi, srebrny naszyjnik, jeśli…

Jak to przeważnie bywa w życiu, tak i długi, srebrny naszyjnik niekoniecznie będzie złotym środkiem pasującym każdej z was. Generalnie wbrew pozorom długie naszyjniki ze srebra pasują wielu paniom. Diabeł jednak jak zwykle tkwi w szczegółach, czyli w tym przypadku na braku wisiorka lub jego umiejętnym doborze. Jeśli możesz pochwalić się dużym, ponętnym biustem, to wystarczy, że postawisz na średniej wielkości wisiorek, który będzie pięknie współgrał z twoim naszyjnikiem. Unikaj jednak okrągłych kształtów! Panie z biustem mniejszych rozmiarów raczej powinny sięgnąć po nieco delikatniejsze i przede wszystkim krótsze naszyjniki lub korale – nie pozwólcie się przytłoczyć. Niższe panie również powinny uważniej dobierać długie, srebrne naszyjniki, gdyż w waszym przypadku zbyt długi naszyjnik optycznie skróci sylwetkę.

srebrny naszyjnik nowoczesny

I jak ci się podoba długi, srebrny naszyjnik w wersji nowoczesnej?

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

srebrny dlugi naszyjnik bizuteria wloska naszyjik na golfy swetry

Pamiętaj, że nie każdej z was będzie pasował taki długi srebrny naszyjnik z okrągłym wisiorkiem!

A kto może śmiało sięgać po długie, srebrne naszyjniki?

Zdecydowana większość! Jeśli tylko dobrze się czujesz w dłuższych naszyjnikach ze srebra lub koralach, to śmiało po nie sięgaj. W razie niepewności czy dany wisior i długi, srebrny naszyjnik pasują do twojej figury, zawsze możesz zasięgnąć rady w sklepie z biżuterią. Ekspedientki przeważnie potrafią doskonale dobrać biżuterię dla każdej z was. Jeśli na dodatek masz kobiece kształty i nie jesteś zbyt wysoka, to znalezienie idealnego, długiego naszyjnika ze srebra będzie dziecinnie prostym zadaniem!

srebrny naszyjnik do sukienki

Czy już wiesz jak dobrać długi, srebrny naszyjnik do swojej figury?

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

dlugi naszyjnik srebrny pozlacany koniczynka z bialym agatem

Umiałabyś oprzeć się takiej koniczynce z agatu zawieszonej na długim, srebrnym naszyjniku?

Napisano w biżuteria, Biżuteria wiedza, Katalog wartościowych stron, Szafa kobiety, wygląd Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*