Kolor oczu, a wybór biżuterii.

Zastanawialiście się kiedyś nad doborem koloru biżuterii do koloru swoich oczu? Nie przyszło Wam pewnie do głowy, jak w łatwy sposób, można podkreślić swoją urodę, nie robiąc nic konkretnego, a uzyskując zaskakujący efekt, Przecież mówi się nie bez przyczyny, że oczy są zwierciadłem duszy, więc jest to ważny aspekt w naszym życiu. Kontakt wzrokowy jest podstawą komunikacji niewerbalnej, pomiędzy dwiema osobami, więc może warto zainwestować, aby przyciągnąć czyiś wzrok? Podpowiemy wam jak uzyskać oczekiwany efekt od dramatycznego, przez uwydatnienie koloru, a kończąc na efekcie dziennym, zaczynamy.

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Oczy zielone

*Zaakcentowanie barwy, uzyskanie efektu dramatycznego, mocnego, zestawia się wówczas kolor zielony z ciemnym, np. czarnym, oberżyną, mahoniem, a także odcieniami czerwieni.

*Podkreślenie koloru, intensyfikacja koloru oczu poprzez kolor śliwkowy, koralowy, lawendowy i liliowy, dają one największy kontrast.

*Efekt codzienny to kolory harmonizujące z zielenią, są to ciepłe barwy w odcieniach brązowych, żółtych, aż po ciemnoczekoladowe.

Oczy niebieskie 

* Kolorem kontrastujący, który daje mocny efekt to kolor pomarańczowy i żółty.

*Wydobyć wzmocnienie barwy możemy poprzez użycie kolorów złotych, morelowych, miedzianych i jasnobrązowych.

*Dzienny efekt uzyskamy poprzez dodanie zieleni, fioletu i różu. 

Oczy Brązowe

* Efekt mocny, możemy uzyskać poprzez użycie koloru granatowego, ponieważ jest to kolor silnie kontrastujący, zaakcentujemy wtedy barwę.

*Wydobyć wzmocnienie koloru możemy poprzez użycie koloru niebieskiego i zielonego. 

*Dzienny efekt na pewno daje nam kolor harmonizujący, czyli żółty, złoty i pomarańczowy.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*