Kolekcje dla VIPów

Indywidualność, to często nam wszystkim przyświeca, chcemy być indywidualni, indywidualnie się ubierać, mieć indywidualne rzeczy.

 

Ostatnio modne jest biżuteria, można ja nazwać dla Vipów bo spełnia oczekiwania wielu osób, a jednocześnie to co sobą reprezentuje, sprawia,  że osoba ja nosząca czuje się indywidualnie. Czuje się wyróżniona.

wisior-srebrny-piekny-bursztyn-z-inkluzjami-malowany-srebrem-unikat

Czyż nie piękny wzór, sprawiający, iż osoba go nosząca poczuje się bardzo ale to bardzo indywidualnie. Nie ma możliwości jak zapewnia producent iż będzie ktoś miał drugi taki wisior.

wielki-wisior-srebrny-z-jaspisem-koniczynka-unikat

A ta piękna koniczynka. Indywidualny wzór, odróżniający ja od innych tego rodzajów produktów. Istne szaleństwo biżuterii.

Te produkty może mają małą wadę jak by powiedzieli to niektórzy, czyli cenę, ale czy dla samego efektu, dla możliwości posiadania czegoś indywidualnego, inwestycji w biżuterie nie warto wydać te kilkaset złotych. Moim skromnym oczywiście zdaniem tak.

Dla posiadania kolekcji biżuterii przeznaczonych tylko dla wybranych osób, warto się poświecić i zainwestować. Może za kilka lat będzie to coś co odmieni nasze życie.

Napisano w Bal i bizuteria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*