Kolekcja: Spacer w świetle księżyca


Kolekcja czerpie inspirację z nieba dzięki szerokiej gamie wzorów biżuterii z kamieniem księżycowym i motywami księżyca i gwiazd. Jubilerzy wydają się równie zachwyceni kształtami i możliwościami fakturowymi, które niebo zawsze kryło w sobie.

https://www.ankabizuteria.pl/

Księżyc, osobliwy satelita naszej planety, który w nieskończonym tańcu grawitacji porusza wody oceaniczne na Ziemi, oddziałuje na każdą istotę, wpłynął również na kolekcję biżuterii w AnKa Biżuteria.

https://www.ankabizuteria.pl/spacer-w-swietle-ksiezyca

Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym – Blue Moon rozm. M

Niebiańska biżuteria księżycowa, która obejmuje naszyjniki z kamieniem księżycowy, księżycowe kolczyki i bransoletki z kolekcji ,,Spacer w świetle księżyca”, powinna znaleźć się w pudełku z biżuterią każdej kobiety, ponieważ każdego fascynuje najjaśniejszy obiekt na naszym nocnym niebie i hipnotyzuje swoim świetlistym blaskiem. Zainspirowana pięknem nocnego nieba kolekcja zawiera mistyczne motywy półksiężyców i gwiazd wraz z jasnym, ale delikatnym blaskiem.

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

Biżuteria na Gwiazdkę – Naszyjnik srebrny hiszpańskiej firmy Lineargent


Fascynujący wygląd Księżyca pełen niezwykłych faktur, kształtów i formacji zainspirował projektantów do wyrażenia jego charakteru w naszej linii biżuterii. Od cienkiego srebrnego półksiężyca po pełną lśniącą kulę, księżyc i wszystkie jej twarze stanowią inspirację dla naprawdę wyjątkowej kolekcji biżuterii w AnKa Biżuteria.

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki

Bransoletka srebrna z czarnymi onyksami GWIAZDKI


Kamień księżycowy zachwyca kolorem, grą barw, transparentnością i lunarnym blaskiem, a jego magiczne właściwości wzmacniają żeńską energię i pomagają zachować wewnętrzną równowagę. Jest znany jako kamień „nowych początków”, który czerpie moc z księżyca, dlatego znalazł się w naszej kolekcji jako wyjątkowy akcent w biżuterii.

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

Ogromny kamień księżycowy z piękną opalescencją – Srebrna zawieszka

Wszechstronny, tajemniczy, rozświetlający – wybierz fazę księżyca pasującą do swojego nastroju. Jak cykle księżycowe, które w szczególny sposób łączą nas z naturą, kamienie księżycowe niosą w sobie wyjątkową energię i z każdym ruchem, wyzwalają niezwykły blask. Pełna nostalgii i romantyzmu, kolekcja księżycowa urzeknie Cię swoim wdziękiem i ponadczasowym blaskiem.

https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki

Oryginalny pierścionek srebrny z kamieniem księżycowym


W kolekcji ,,Spacer w świetle księżyca” tajemnice zostały ukryte w romantycznej, delikatnej formie, a delikatne odcienie kamieni dodają biżuterii lekkości, subtelnie akcentując swoje wyjątkowe piękno. Kolekcja księżycowa to subtelność i oryginalność, a także harmonia wyszukanego smaku i modnych trendów. Księżycowe kamienie czy oryginalne kolczyki srebrne z wiszącym czarnym księżycem w niebanalny sposób podkreślą Twoją wyjątkowość i kobiecość.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*