Kolczyki z kamieniami i inna biżuteria dla Pani Jesień!

Jesień idzie dumnie przez park… I tym razem wcale nie jest mowa o porze roku, a o pięknej kobiecie w tym typie urody. Na ulicach naszych miast takich kobiet nie ma może bardzo wiele, ale może właśnie Ty jesteś jedną z nich. Czas przekonać się jaki rodzaj kolczyków z kamieniami oraz innej biżuterii jest wprost stworzony dla twojego typu urody!

Jessica Chastain to typowa Pani Jesień

Jessica Chastain to typowa Pani Jesień

Kim jest Pani Jesień?

Zanim zaczniesz szukać kolczyków z kamieniami naturalnymi czy też takowych wisiorków, powinnaś upewnić się, kim tak właściwie jest Pani Jesień. Oczywiście standardowo istnieje kilka typów jesiennych pań. Typowa przedstawicielka typu urody to kobieta o bladej cerze z piegami, zielonych lub bursztynowych oczach i rudych lub kasztanowych włosach. Może jednak też mieć nieco ciemniejszą karnację, brązowe włosy oraz niebieskie oczy. Generalnie jest to raczej ciepły typ urody. A także dość oryginalny, dlatego warto wiedzieć jaki rodzaj kolczyków z kamieniami czy też wisiorków lub bransoletek podkreśli twoją urodę. Jeśli nei jesteś pewna, czy mowa akurat o tobie, to spójrz na zdjęcia takich gwiazd i celebrytek jak: Marcia Cross, Julianne Moore, Lindsay Lohan, Drew Barrymore, a nawet Eva Mendes (ciemna jesień),

Nicole Kidman w dobrze dobranych kolczykach

Nicole Kidman wie jak dobrać kolczyki z kamieniami!

Kolczyki z kamieniami? Jak najbardziej!

Zdecydowanie powinnaś stawiać na różnego rodzaju kamienie szlachetne przy doborze biżuterii, zwłaszcza w przypadku kolczyków. Świetnie będziesz prezentowała się w złocie lub biżuterii pozłacanej, która będzie pięknie współgrała z twoim ciepłem typem urody. Warto też zdecydować się na kolczyki z kamieniami, gdyż samo złoto nie będzie aż tak widoczne, zwłaszcza w przypadku włosów z refleksami w tym kolorze. Jednak jakie kamienie będą najbardziej pasowały? Zdecydowanie możesz pozwolić sobie na piękne kolczyki z bursztynami, a także z rubinami, koralem, żółtym topazem. Nie tylko kolczyki z kamieniami będą się na tobie dobrze prezentowały – świetny efekt mogą dać również kolczyki z perłami lub wykonane z naturalnych materiałów, np. z drewna. Jak widać, wybór jest całkiem spory.

Isla Fisher w złotych kolczykach

Isla Fisher wygląda olśniewająco w złotych kolczykach!

W jakiej biżuterii także będzie ci do twarzy?

Nie każda z nas lubi kolczyki z kamieniami lub przyozdabia jedynie uszy. Jednak to kolczyki często psują cały efekt pod względem kolorystycznym, dlatego warto poświęcić im nieco więcej uwagi. Oprócz kolczyków z kamieniami czeka na ciebie także całe morze pięknej biżuterii z kamieniami szlachetnymi. Najlepiej jeśli zdecydujesz się na złoto, niezależnie czy będzie to „nowe” czy też „stare” złoto. Dobór reszty biżuterii z kamieniami rządzi się oczywiście podobnymi zasadami, dlatego  możesz śmiało zacząć kompletować swoją kolekcję biżuterii z bursztynami, koralami i rubinami. Perły, biżuteria z drewna lub skóry, a także biżuteria etniczna oraz hand – made również dodadzą ci piękna. Możesz śmiało wzorować się na niektórych gwiazdach i celebrytkach, które znane są ze swojego dobrego gustu i nieziemskich kreacji. Dodaj sobie klasy właściwie dobraną biżuterią!

https://www.ankabizuteria.pl/komplet-srebrny-z-zielonym-bursztynem

Komplet srebrny z zielonym bursztynem

Komplet biżuterii z bursztynem w odcieniu zieleni będzie pięknie kontrastował z rudymi włosami!

https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuterii

Komplet biżuterii z rubinem

Biżuteria z rubinem to świetny pomysł dla Pani Jesień!

Napisano w biżuteria, Biżuteria wiedza, Biżuteria złota, Ciekawostki, Szafa kobiety, wygląd Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*