Kolczyki z hematytem

Kolczyki hematyt

W naszym sklepie można znaleźć pięknie kolczyki z hematytem, między innymi długie srebrne kolczyki z chwostami, które nadają ekstrawagancji każdej stylizacji, dbamy o to by jakość biżuterii była zawsze na wysokim poziomie, a kupujący był zawsze zadowolony z zakupionej biżuterii. 

Kamień i jego właściwości

Hematyt jest popularnym kamieniem ozdobnym i jubilerskim, z którego najczęściej wykonywana jest biżuteria artystyczna, po sproszkowaniu staje się czerwony, przez co bywa nazywanym krwawym kamieniem, wypolerowany, ma żywy połysk metaliczny, wykorzystujemy go w naszym sklepie do tworzenia biżuterii, między innymi kolczyków. 

Kolczyki z hematytem w sklepie AnKa Biżuteria

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki-srebrne-chwosty-z-jedwabnymi-fredzelkami-rozowe

Hematyt w naturze występuje w kolorze czarnym, oszlifowany w naszym sklepie daje przepiękny, mieniący się efekt, dlatego pięknie prezentuje się w formie kaboszonów lub koralików, jest dość kruchym materiałem, więc jego obróbka bywa problematyczna. Nie wszyscy wiedzą, że hematyt ma także właściwości lecznicze, pomaga przy anemii, sprzyja rekonwalescencji, pobudza odnowę komórek, a także sprowadza spokojny sen, oraz łagodzi skurcze mięśni i łydek. 

Kolczyki srebrne z hematytem 

Dzięki dobrze dobranym kolczykom, nawet codzienna stylizacja nabierze klasy i szyku. Kolczyki srebrne chwosty z jedwabnymi frędzelkami w AnKa Biżuteria, są bardzo lekką i wygodną propozycją kolczyków, pasującą dla każdej kobiety, w każdym wieku. Ta niebanalna biżuteria ożywi każdą stylizację oraz doda odwagi i podkreśli osobowość. Wykonane, są  z najwyższej jakości produktów, są oryginalnym dodatkiem, zmysłowym i romantycznym dla każdej kobiety, przykują także uwagę mężczyzn. Dzięki tym kolczykom możesz śmiało zrezygnować z innych dodatków biżuterii, twoja stylizacja będzie nadal wyrazista i niebanalna. 

Kolorowa biżuteria w naszym sklepie

Kolczyki srebrne, długie z chwostami z naszego sklepu, są idealną biżuterią na co dzień, pozwalają na wprowadzenie kolorowego akcentu, nawet przy skromnej stylizacji, nadają uroku i lekkości całej sylwetce. Oryginalne kolczyki będą zawsze cieszyły się dużą popularnością, w naszej ofercie znajdziesz kolczyki o niepowtarzalnych wzorach i wysokiej jakości. 

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*