Kolczyki z duszą

Biżuteria jest w swoim założeniu uzupełnieniem naszego stroju – ma przydawać niepowtarzalnego blasku. I tutaj pojawia się problem – wiodące sklepy z biżuterią w Polsce oferują swoim klientom co prawda piękne, lecz jednak powielone w setkach egzemplarzy kopie swoich wyrobów. Nieraz może się zdarzyć, że dwie kobiety będą nosić identyczne pierścionki, czy naszyjniki. Biżuteria ręcznie wykonana znalazła się w zdecydowanej defensywie – jak się za chwilę okaże, niesłusznie.

Przykładem mogą być kolczyki frywolitkowe, oferowane przez sklep jubilerski. Koronka ze złotych nici oparta na złotych kołach o średnicy 5 cm prezentuje się niezwykle efektownie. Jeśli dodamy do tego oprawiane w ten szlachetny metal cyrkonie, precyzyjne wykończenie i doskonałą jakość, pojawia się pytanie – ile może to kosztować? W jednym z wiodących na rynku sklepie z biżuterią cena przekracza 1000 zł, z czego niemal 90% to prowizja. Sam ten fakt może świadczyć o ogromnej pracy, włożonej w stworzenie tego małego arcydzieła. Natomiast biżuteria artystyczna jest dziesięciokrotnie niższa –pokrywa głównie materiały, wykorzystane przy tworzeniu kolczyków.

Bardzo przystępna cena, wysoka jakość wykonania – po prostu świetna oferta!

Kolczyki ręcznie robione frywolitka

Kolczyki ręcznie robione frywolitka

Napisano w Bal i bizuteria, Prezent dla kobiety, wygląd Tagi: , , ,
One comment on “Kolczyki z duszą
  1. Jordan pisze:

    Po przeczytaniu tego artykułu zadaję sobie pytanie, dlaczego ludzie nadal kupują gazety, skoro tak ciekawe, autorskie artykuły upiększone ślicznymi zdjęciami biżuterii są dostępne w sieci?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*