Kolczyki długie, krótkiem nałe czy duże oraz wiszące.

Kolczyki podkreślające rysy twarzy, czy połyskujące – wszystkie zdobią człowieka, a szczególnie ulubione przez kobiety. Znane celebrytki i gwiazdy filmowe wyznaczają trendy w kobiecej biżuterii czy to poprzez prezentacje w telewizji w filmie, czy też na czerwonym dywanie podczas rozdawania prestiżowych nagród.

Kolczyki z kolekcji AnKa Biżuteria

Kolczyki z kryształem górskim

żródło: AnKaBizuteria.pl

Biżuteria bogato zdobiona kamieniami szlachetnymi to sukces największych kolekcji biżuterii. Kolczyki są obok naszyjników damskich pierwszoplanowymi bohaterami pierwszego wrażenia jakie wywiera kobieta. Diamenty czy też kryształ górski urzekają swoim blaskiem.

kolczyki Jennifer Lopez

kolczyki srebrne długie kryształki swarovskiego

Długie kolczyki są w modzie od lat i nadal na topie szczególnie latem gdy kobieta pokazuje odkrytą szyję i dekold pięknie opalony. Co sezon zmienia się styl dominującej biżuterii, zmieniają się wzory geometryczne i inspiracje, które czasami pochodzą z lat 60-tych, czasami 20-tych a innym razem artyści natchnienie i inspirację czerpią z otaczającego nas świata czy przyrody, która nas zawsze zaskakuje.

Kolczyki srebrne z opalem

Kolczyki z niebieskim opalem

 

Kolczyki figlarne wykonane ze srebra cieszą oko. Kobiety ozdabiają ucho bawiąc się formą i ozdabiają swój wygląd wiszącymi, długimi kolczykami lub też małym kolczykiem na wkrętki. Jeśli chodzi o kolorystykę, to hitem tego sezonu są kolczyki niebieskie z opalem w różnych odcieniach stylistycznie zestawiane z bielą w ciągu dnia i czernią wieczorami.

Napisano w Bal i bizuteria Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*