Jaka biżuteria do dekoltu w kształcie litery V?

Żadna, nawet najstaranniej skomponowana nie stylizacja nie zrobi odpowiedniego wrażenia bez stosownie dobranych dodatków. Nie jest to jednak tak proste jak mogłoby się wydawać – muszą one pasować zarówno do stylu danego ubioru, jego koloru, jak i kroju. Jakiego rodzaju biżuterię najlepiej zestawić z dekoltem w kształcie litery V? Odpowiedź – poniżej.

Naszyjnik

Celebrytka Naszyjnik srebrny pozłacany krawatka

Naszyjnik pozłacany krawatka

W przypadku dekoltu V, najlepszym rozwiązaniem będzie naszyjnik o podobnej linii. Dobrze sprawdzą się tu modele zarówno długie, jak i krótkie. Mogą mieć one formę prostych, pojedynczych wisiorków, naszyjników z dużym, bogato zdobionym elementem ozdobnym czy niezwykle modnej krawatki.

Gdy nasza stylizacja jest prosta i minimalistyczna, możemy założyć, na zasadzie kontrastu, mocno rzucającą się w oczy biżuterię i na odwrót – odważną sukienkę czy bluzkę zestawić z subtelnym wisiorkiem.

Pozostałe dodatki

Kolczyki srebrne wkrętki z cyrkoniami

Kolczyki wkrętki z cyrkoniami

Aby stylizacja wyglądała na dopracowaną w każdym calu, warto poza naszyjnikiem założyć jeszcze jeden dodatek. Dobrze sprawdzą się tutaj minimalistyczne kolczyki wkrętki lub kreolki, które będą delikatnie połyskiwały na uszach, masywna bransoletka lub zegarek dopasowany kolorystycznie do wisiorka. Zrezygnować należy tutaj z dużych, wiszących kolczyków – mogłyby one sprawiać wrażenie przesytu i bałaganu.

 

 

Pisanie jest moją największą pasją. W wolnych chwilach działam jako wolontariuszka, medytuję i odkrywam nowe restauracje.

Napisano w biżuteria, Biżuteria wiedza, wygląd Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*