Jak dobrze dobrać naszyjnik do dekoltu?

Naszyjniki to jedne z najbardziej cenionych akcesoriów przez wszystkie kobiety, ale nie wystarczy znaleźć model, który preferujesz, musisz też być w stanie dobrać odpowiednią długość, aby uniknąć błędu podkreślania nie do końca idealnych partii ciała. Dopasowane dodatki, takie jak odpowiednia biżuteria, sprytnie użyte, równoważą proporcje ciała, świetnie nadają się do podkreślenia zalet, ale także potrafią usunąć drobne słabości. Jaka biżuteria pasuje do mojego dekoltu i jak mogę uzupełnić strój dodatkami? Oto kilka przykładów.

https://www.ankabizuteria.pl/

Do odkrytych ramion pasują obcisłe, wąskie łańcuszki lub chokery, które nie odwracają zbytnio uwagi od ramion i okolicy obojczyka, wyglądają wyjątkowo elegancko. Ponadto duże łańcuchy, które celowo stanowią centralny punkt całego stroju, nadają się również do odzieży bez ramiączek.

https://www.ankabizuteria.pl/korale

Korale Lewanowicz ze srebra z kwarcem dymnym


Dekolt w łódkę staje się coraz bardziej popularny, podkreśla szyję i ramiona oraz dopasowuje się do kształtu obojczyków. Najlepiej nosić długie łańcuszki z tego typu dekoltem, aby przeciwdziałać poziomemu kształtowi topu.

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

Naszyjnik srebrny pozłacany AGRAFKA z serduszkiem


Okrągły dekolt, przeważnie jest nie zbyt głęboki i skupia się w okolicach szyi. Dlatego naszyjnik powinien być dobrany w krótszej formie, tak by skupiał uwagę na szyi i był jak najbardziej płaski. Wielorzędowe łańcuszki, wyjątkowo obszerne i naszyjniki z dużymi kamieniami w kształcie dekoltu wypełniają pusty obszar, w ten sposób prosta stylizacja naprawdę przyciągnie wzrok.

Nowoczesny naszyjnik z pozłacanego srebra i tytanu

Dekolt w szpic będzie świetnie wyglądał do naszyjników od umiarkowanie długich do długich, które będą bardzo odpowiednie, najlepiej by posiadały element w kształcie litery V. Może to być pojedynczy wisiorek z odpowiednio ukształtowanym kamieniem lub łańcuszek z połączonymi ze sobą ogniwami i perłami, zwężający się w kształcie litery V. Łańcuszek będzie przebiegał blisko dekoltu i nie będzie zbyt blisko szyi. Idealne są smukłe łańcuszki, na przykład z wąską zawieszką, wtedy środek ciężkości łańcucha powinien znajdować się pośrodku. Kobiety o zaokrąglonej twarzy często wybierają naszyjnik w kształcie litery V, by optycznie ją wysmuklić.

Naszyjnik srebrny pozłacany Kulka z tibonem z łańcuszkiem rolo fleat


Ponieważ w przypadku głębokich dekoltów nacisk kładziony jest wyraźnie na dekolt, łańcuszek może to jeszcze bardziej podkreślić. Noś więc długie łańcuszki, jeżeli chcesz go podkreślić, które są bardzo filigranowe i mają jakąś zawieszkę, która dodatkowo przyciągnie wzrok. Łańcuszki, które posiadają zawieszkę u dołu, wydłużą każdą szyję, nawet tą niezbyt smukłą.

Modna biżuteria srebrna Naszyjnik pozłacany z literką S


Biżuteria do golfu najlepiej łączy się z długimi masywnymi lub bardzo długimi, wyrazistymi łańcuchami, są idealną ozdobą, dzięki której prosta stylizacja nabierze charakteru i urozmaici formalny wizerunek.

Finezyjny naszyjnik srebrny z czarnym onyksem
Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*