Elegancja kryje się w… komplecie

Niejeden raz z pewnością spotkałeś się, drogi Czytelniku, z osobą ubraną byle jak (nie, nie „we własnym stylu”, ale właśnie w byle co). Z pewnością nieraz stwierdzałeś, że jest to szczytem tandety i w życiu byś tego nie zrobił. A ja zadam Ci pytanie: czy kiedykolwiek pomyślałeś w ten sposób o noszeniu biżuterii?

Wyobraźmy sobie taki obrazek: wielkie, czerwone korale, do tego długie, wiszące złote kolczyki oraz szerokie, skórzane bransolety. Oczywiście, większość z nas w życiu czegoś takiego by nie założyła naraz. Niemniej jednak, jeśli nie masz do siebie dużego zaufania co do tego, czy coś jest stylowe, czy też nie, komplet biżuterii będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Choć kobiecie do twarzy ze złotem, w przypadku kompletów lepiej sprawdza się srebro. Mniej „kłóci się” z różnymi ubiorami. Srebrny komplet, składający się z wisiorka, pierścionka i kolczyków, z gustownym, koralowym kwiatem sprawdzi się również jako prezent dla eleganckiej kobiety. Co więcej, warto zastanowić się nad tym, czy kolczyki mają być na bigielek czy wkrętkę. Należy pamiętać o ostrożności w dobieraniu dodatkowej, odmiennej biżuterii – żeby nie była zbyt nachalna i nie było jej zbyt dużo.

komplet z koralem

komplet z koralem

Napisano w Bal i bizuteria, Prezent dla kobiety, wygląd Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*