Do twarzy Ci z wiosną

Wiosna już niemal puka do okien, czas więc najwyższy na zrzucenie z twarzy ostatnich śladów zimy. Makijaż jest codziennym towarzyszem kobiety. To on gwarantuje dobre samopoczucie, pewność siebie i zakrywa wszystko to, czego nie powinny widzieć cudze oczy. A ponieważ ciepłe dni już niedługo zawitają do naszych mieszkań, pora i skórę przygotować na to spotkanie.

Oczywiście łatwo zmienić biżuterię z tej zimowej na lżejszą letnią, być może nawet ręcznie robioną, ale co z makijażem? Przecież nie każda z nas musi być idealną stylistką i wiedzieć dokładnie, co wypada nosić podczas lata. A zasada jest bardzo prosta. Dokładnie w ten sam sposób, w jaki zmniejszamy ilość ubrań na sobie oraz ciężkie, wełniane tkaniny na lżejsze należy postępować z makijażem. Wszystkie ciężkie pudry pora schować głęboko w kosmetyczce, podobnie ciemne cienie i szminki. Wiosna jest czasem na naturalność i to właśnie ją powinnyśmy lansować w te słoneczne dni. Jeśli puder to lekki, sypki, delikatnie matujący, gdyż w tym czasie nasze cery będą bardziej skłonne do błyszczenia. Cienie w nasyconych kolorach, mocno owocowych ewentualnie pastele. Pora zapomnieć o brązach, czerni i beżach męczących nasze powieki.

I na koniec rzecz najważniejsza, czyli słodki, arbuzowy błyszczyk. Na dzień bez pomadki, za to z iskrzącymi drobinkami. Do tego piękna zawieszka na szyi i voila! gotowe.

modny srebrny wisiorek

srebrna zawieszka

Napisano w Bez kategorii, Ciekawostki, wygląd Tagi: , , , , ,
2 comments on “Do twarzy Ci z wiosną
  1. Ania pisze:

    Na wiosnę kobity pokazują swoje wdzięki: szersze dekoldy, ramiona. Po zimowych miesiącach ukazują się piękne zawieszki, kolczyki czy kolie. Piękny czas.

  2. Kruk pisze:

    Na wiosnę zobaczymy zawieszki na odkrytym dekoldzie kobiet. W wiosennym słońcu najbardziej się mini srebro.

    Kruk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*