Dla jednych talizman, dla innych biżuteria przynosząca szczęście.

Wszyscy posiadamy biżuterię, z którą się nie rozstajemy, czy to z powodów sentymentalnych, czy też z ze względu na walory estetyczne, wizualne. Biżuteria ma za zadanie nie tylko ozdabiać, ale również wyrazić nasze uczucia, przekonania i wartości. Przy wyborze biżuterii warto więc zastanowić się nie tylko nad kruszcem, z jakiego została wykonana, ale również na ukrytą  symbolikę. Często również mamy przekonanie, że dana biżuteria przynosi nam po prostu szczęście, na rynku dostępna i bardzo modna jest biżuteria o symbolicznym znaczeniu. W ofercie naszego sklepu posiadamy kolczyki, naszyjniki, wisiorki, bransoletki oraz pierścionki z popularnymi symbolami, którymi można wyrazić cały wachlarz emocji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

https://www.ankabizuteria.pl/

Czterolistna koniczynka to jeden z najpopularniejszych symboli przynoszących szczęście. Niektóre tradycje przypisują znaczenie każdemu listkowi: pierwszy oznacza nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, a czwarty szczęście, w naszym sklepie znajdziesz ten motyw w każdej z części biżuterii, możesz zaskoczyć bliską osobę i sprawić jej piękny prezent. 

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Kolczyki srebrne pozłacane z koniczynką, efektowne i eleganckie zarazem.

Podkowa nie tylko ma przynosić powodzenie i dobrobyt. Wierzono, że ma także działanie ochronne i powieszona nad drzwiami zamyka dostęp siłom nieczystym. Biżuteria z podkową w naszym sklepie będzie cenną ozdobą, która będzie Cię chronić lub bliską Ci osobę. 

https://www.ankabizuteria.pl/naszyjniki

Piękny srebrny naszyjnik z kolorową cyrkonią jako oryginalna ozdoba.

Bardzo dużą rolę odgrywa motyw serca, dzięki któremu możemy pokazać uczucia względem obdarowywanej osoby, biżuteria z motywem serca to symbol, który będzie zawsze przypominał o łączącym Was uczuciu. Świetnie komponuje się z codziennymi stylizacjami, ale również będzie pasował na wieczorne wyjścia. 

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki

Srebrna bransoletka pozłacana różowym złotem to wyraz miłości i oddania.

Wierzono, że łapacz snów jest w stanie ochronić dom i mieszkające w nim osoby przed działaniem wszystkich złowrogich sił, nie tylko tych, które sprowadzają koszmary. Łapacz w biżuterii ma więc przede wszystkim znaczenie ochronne, ale również jest symbolem więzi rodzinnych i siły płynącej ze zjednoczenia.

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Oryginalne i przepiękne kolczyki z turkusami.

Chrześcijanie uważali, że skrzydła anioła strzegły ludzi przed złem, są symbolem niczym nieograniczonej wolności i swobody, a także wyobraźni, przekraczania granic i realizacji marzeń. W sklepie Anka Biżuteria można znaleźć biżuterię z tym symbolem najwyższej jakości i starannie wykonaną. 

https://www.ankabizuteria.pl/komplety-bizuterii

Anielskie skrzydło w wyjątkowym zestawie ze srebra.

Znak nieskończoności symbolizuje bezczasowość, obfitość, władzę ducha nad materią, jest to bardzo silny symbol, oznaczający doskonałość, harmonię, równowagę sił, ciągłość przemian i dostatek. Pierścionek z tym symbolem w naszym sklepie to idealny prezent dla ukochanej osoby, by podkreślić swoje niekończące się uczucia. 

https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki

Eleganckie i nowoczesne wykonanie z czarnymi cyrkoniami.

Krzyżyk jest to symbol odkupienia, ducha i materii, czterech stron świata, osi świata, nieśmiertelności, życia, zwycięstwa nad śmiercią, potęgi, zdolności twórczej, przede wszystkim jest to znak chrześcijaństwa, oddania się pod opiekę Bogu. W naszym sklepie znajdziesz biżuterię, która podkreśli kobiecy styl i modny wygląd. 

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

Krzyżyk z granatów eleganckim prezentem na wiele okazji.

Muszę też wspomnieć o bardzo ważnym krzyżu karawaka, który ma bronić przed pandemią – tutaj nie ma mitu i nie jest to talizman tylko obrona przed pandemią bo księża bardzo często kupują u nas ten krzyż.

https://www.ankabizuteria.pl/srebrny-krzyz-karawaka-na-czas-epidemii-maly

krzyż karawaka na czas pandemiii

Drzewo życia, szczęścia to symbol wielkiej i niepowstrzymanej siły, czasem traktowane jest również jako oznaka nieśmiertelności i ciągłego odradzania się, bywa utożsamiane z trzema sferami ludzkiego umysłu: świadomością, podświadomością i nadświadomością. Ten piękny wzór w naszym sklepie pojawia się bardzo często, jest bardzo pożądaną ozdobą biżuteryjną. 

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

Piękna zawieszka z białym opalem, zachwyca swoim wzorem.
Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*