Dbaj o swoje uszy, wyróżnij je!

Czy zima, czy lato, ozdoba uszu zawsze jest ważną częścią. W obecnej chwili posiadamy ogromny wybór ozdób do uszów. Możemy znaleźć wiszące z małymi zawieszkami, a także zdecydowanie większe które rzucają się w oczy i nie mogą pozostać niezauważone. Na półkach sklepowych możemy także zobaczyć różnego typu wkrętki w oryginalnych kształtach, jak np. koniczynki, serduszka, przeróżne owoce i literki. W tym roku moda wraca na lata 90. Klipsy i kolczyki w stylu vintage już dziś możemy zobaczyć w wielu sklepach internetowych i aukcjach.

https://www.ankabizuteria.pl/
Kolczyki srebrne nausznice – srebrne pozłacane skrzydła anioła

A co jeśli ktoś lubi mieć coś całkiem oryginalnego? Też jest na to rada. W asortyment sklepów pojawiają się nausznice w przeróżnych kształtach. Mogą sprawić, że nasze ucho stanie się owinięte jak prawdziwym zwierzęciem. Największą jednak sławę robią nausznice w kształcie smoków. W sklepach internetowych możemy znaleźć smoki w przeróżnych kształtach, czy to drapieżne, czy niczym uniesione do lotu. Zdecydowanie miłośnicy punk będą zadowoleni z wkraczającej mody w Polsce. Można śmiało powiedzieć, że nausznica smok nie są tylko osób, które ubierają się w stylu punk czy emo, inne osoby, które nie lubią tego stylu mogą znaleźć coś łagodniejszego w kształcie żabki czy jaszczurki.

Co roku i każdego sezonu moda się zmienia, jednak moda na kolczyki, która wejdzie już raz na sklepowe półki pozostaje już tam na bardzo długo. Asortyment ciągle się powiększa, więc wybór kolczyków staje się coraz trudniejszy.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*