Co ja mogę dać mojej kobiecie?

„Co podarować mojej kobiecie?” To pytanie z pewnością zadaje sobie niejeden mężczyzna, kiedy zbliża się kolejny ważny dzień jego związku. Odpowiedź wydaje się trudna, ale to tylko pozory. Każdą kobietę uraduje bowiem śliczny podarunek w postaci biżuterii. Świetnym i nie wymagającym specjalnej wiedzy o partnerce prezentem mogą być ręcznie robione kolczyki. Należy jednak dobrać je względem koloru i wyglądu tak, by spodobały się obdarowywanej kobiecie.

pierścionek

pierścionek ceramiczny

 

Kolor jest sprawą indywidualną, natomiast sam wygląd kolczyków powinien być dopasowany względem kształtu twarzy. Długie, wiszące pasują do twarzy okrągłej, natomiast źle wyglądają (wydłużają optycznie) twarz pociągłą. Masywne kolczyki dobrze komponują się z delikatnymi rysami, ewentualnie wystającymi kościami policzkowymi, jednak kompletnie nie pasują w odwrotnym przypadku.

kolacja we dwoje

udany wieczór

Warto także zwrócić uwagę na kształt oczu. Do dużych, wyrazistych doskonałym wyborem będą kolczyki mniejsze, nie rzucające się w oczy. Powinno się również unikać łączenia podłużnych kolczyków z osobami o małych oczach. Jeśli kobieta lubi ostry makijaż, duże kolczyki niemal nigdy nie wpasują się w jej wygląd – o tym także warto wspomnieć przy kupnie kolczyków.

Napisano w Prezent dla kobiety Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*