Celebrytki i Celebryci znani w Polsce i na świecie wyznaczają trendy w biżuterii i modzie

Ostatnio gwizdy oglądane w telewizji wyznaczają mocne trendy w biżuterii i modzie. Przykładem są celebrytki prezentujące nadchodzące kolekcje łańcuszka z kółeczkiem, łańcuszka z krzyżykiem czy kolczyków jenniferek.

Celebrytka” – proste kółeczko, serduszko, gwiazdka, czy koniczynka na krótkim łańcuszku. Nazwa wymyślona i wykreowana przez panią Anię ze sklepu internetowego „AnKa Biżuteria”. Celebrytka – łańcuszek z kółeczkiem wykonane są ze srebra próby 925 i pokryte złotem.

Największą i najładniejszą kolekcję celebrytek srebrnych i złotych oczywiście znajdziecie w sklepie z celebrytkami https://www.ankabizuteria.pl/naszyjnik-celebrytek

Biżuteria celebrytek i prezenterek telewizyjnych

celebrytka srebrna pozłacana – biżuteria gwiazd i prezenterek telewizyjnych

Celebrytka naszyjnik z kółeczkiem

celebrytka z kółkiem

podwójna celebrytka złota

złota celebrytka podwójna

 

Celebrytka krzyżyk” – srebrny krzyżyk poprzecznie noszony na srebrnym łańcuszku. Prostota w biżuterii odnosi sukcesy, bo taką biżuterię można nosić na co dzień do pracy jak i na wieczorne spotkanie z przyjaciółkami czy znajomymi. Krzyżyk poprzeczny na łańcuszku dostępny jest w kolekcji AnKa Biżuteria” w wersji srebrnej i złotej (można zakupić też bransoletki do kompletu) https://www.ankabizuteria.pl/10718-thickbox/naszyjnik-srebrny-z-krzyzykiem-bizuteria-celebrytek.jpg :

łańcuszek z przyżykiem poprzecznym

krzyżyk poprzeczny na łańcuszku – biżuteria znanych celebrytek

Jeniferka” – kolczyki z kryształkami Swarovskiego zaprezentowane w teledysku Jennifer Lopez, które się doczekały różnych kolekcji: srebrnej, czarnej oraz złotej.

kolekcje Jenniferek dostępne w sklepie z biżuterią srebrną oraz biżuterią z kryształkami Swarovski „AnKa Biżuteria” dostępne pod adresem  https://www.ankabizuteria.pl/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=jenn&submit_search= :

kolczyki jenniferki - biżuteria celebrytek

kolczyki Jennifer Lopez

 

Biżuteria Celebrytek

czarne jeniferki – biżuteria celebrytek z kryształkami Swarovskiego

Kolczyki biżuteria celebrytek

Złote Jenniferki – kolczyki

 

a tak prezentowała Jennifer Lopez nową kolekcję „jenniferek” w teledysku:

Napisano w wygląd, zakupy internetowe Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*