Bransoletki z kamieniami – gwiazdy już je pokochały!

Nasze polskie gwiazdy oraz celebrytki zza oceanu już od kilku sezonów zachwycają się niezwykle eleganckimi, kobiecymi bransoletkami z kamieniami. Ich urok tkwi w prostocie – niewielka ilość ozdobników i srebra zdecydowanie przemawia na korzyść popularnych ostatnio bransoletek. Delikatność pastelowych barw pasuje idealnie zwłaszcza do wiosennych stylizacji. Przyjrzyjmy się zatem bliżej kilku rodzajom tych modnych bransoletek. Czy to właśnie moc kamieni stoi za ich popularnością?

modne bransoletki z kamieniami

Gwiazdy kochają magiczną moc bransoletek z kamieniami!

Jadeit – bransoletka z kamieniami chińskiego cesarza

Wybierzmy się w krótką podróż do Chin – kraju darzącego jadeity szczególnymi uczuciami. Prawdopodobnie nigdzie indziej nie znajdziemy tak dużej ilości przedmiotów wykonanych właśnie z tego kamienia. Od tysiącleci Chińczycy uznawali go za symbol władzy, sukcesu oraz powodzenia. Nic więc dziwnego, że jadeit był ulubionym kamieniem chińskich cesarzy, sprowadzanym w ogromnych ilościach  terenów dzisiejszej Birmy. Jeśli zdecydujesz się na jadeitową bransoletkę z kamieniami, to możesz liczyć na magiczne wsparcie przy podejmowaniu decyzji, zwłaszcza dotyczących kwestii finansowych. Jadeity zapewnią ci także wytrwałość w dążeniu do celów, zwłaszcza jeśli jesteś zodiakalnym Baranem, Rakiem lub Wagą. Taka bransoletka z kamieniami to tajemna broń w drodze na szczyty!

jadeit kamień

Bransoletka z jadeitami to gwarancja sukcesu i powodzenia!

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki-z-perlami

bransoletka-z-jadeitem-i-srebrnym-misiem-bizuteria-ktora-kochaja-celebrytki-

Marta Żmuda-Trzebiatowska pokochała delikatność tej bransoletki z kamieniami

Ametyst – bransoletka z kamieniami królowych

Nie tylko jadeity są obdarzane szczególną uwagą ze strony władców. Ametysty także zaliczają się do tego grona – w berle rosyjskiej królowej Katarzyny Wielkiej oraz w berle władców Wielkiej Brytanii znajdziemy właśnie ametysty. Jeśli wpadniesz z wizytą do Muzeum Brytyjskiego w Londynie, to koniecznie rzuć okiem na okazały ametyst o wadze ponad 340 karatów. Ametysty z twojej bransoletki z kamieniami pojawiają się już w mitologii rzymskiej. Możesz tam natrafić na historię nimfy leśnej prześladowanej przez Bachusa, której problem rozwiązała bogini Diana zamieniając ją właśnie w ametyst. Od dawien dawna ametystom przypisuje się tajemną moc ochronną. Ametysty są stworzony dla ciebie, zwłaszcza jeśli jesteś zodiakalnymi Rybami. Bransoletka z tymi kamieniami podobno przynosi szczęście, zwalcza stres oraz wzmacnia koncentrację!

ametyst kamień

Biżuteria z ametystami uwolni cię od stresu!

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletka-z-ametystem-i-wiszacym-zlotym-serduszkiem

bransoletka-z-ametystem-i-wiszacym-zlotym-serduszkiem

Widziałaś już Kingę Rusin w podobnej bransoeletce z kamieniami?

Kalcyt – bransoletka z kamieniami dla pozbawionych energii

Kalcyty należą do najpowszechniejszych kamieni na świecie, wykorzystuje się je w wielu branżach. Ich powszechność nie oznacza jednak, iż bransoletka z tymi kamieniami nie posiada żadnych magicznych właściwości. Podobno dzięki kalcytom możesz przezwyciężyć opanowujące cię lenistwo i brak sił do działania. Wystarczy założyć bransoletkę z kamieniami, a z pewnością dodasz sobie nieco energii, co może okazać się szczególnie przydatne w pracy i nauce.

Kalcyt kamień

Jeśli zależy ci na wewnętrznym spokoju, to koniecznie zamów bransoletkę z kalcytami!

https://www.ankabizuteria.pl/bransoletki-z-jadeitem

bransoletka z kalcytami

Taka bransoletka z kamieniami pasuje do prawie każdej stylizacji!

Jeśli połączysz popularne bransoletki z kamieniami i założysz kilka na raz, to z pewnością osiągniesz wszystko to, o czym od dawna marzysz. Dodatkowo zapewnisz sobie najmodniejszy look sezonu, dołączając do grona gwiazd noszących podobne bransoletki z kamieniami!

Napisano w biżuteria, Biżuteria wiedza, Ciekawostki, Prezent dla kobiety, Szafa kobiety, zakupy internetowe Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*