Black Friday branży biżuteria moda

Wiele słyszymy o „Black Thursday” zwany po polsku jako „czarny czwartek” a także „Black Friday” oznaczjący „czarny piątek” ale nie wszyscy wiedzą co to oznacza i jakie są tego pozytywne i negatywne strony. Postaram się to wyjaśnić w tym artykule w kontekście branży mody, biżuterii, zegarków, dodatków do ubioru.

Fashion w czarny czwartek

Black Friday Biżuteria

Oba te terminy pochodzą z Ameryki, gdzie to od wielu lat w jeden dzień w roku, tzw. Black Thursday sklepy detaliczne oraz markety oferują bardzo duże zniżki. Ta tradycja pojawiła się w Polsce od kilku lat co daje wiele szans na kupienie taniej biżuterii, zegarka, sukienki, czy spodni, perfumów. Dla kobiet to oczekiwany dzień kiedy to można zrealizować swoje marzenia mając ograniczony budżet na wydatki na biżuterię, czy inne dobra luksusowe. Promocyjne ceny znajdziemy w ten dzień na całym świecie, a jako, że mamy internet dostępny na całym świecie to super oferty w różnych walutach, np:

Ceny ubrań w czarny czwartek

Zniżki na ubrania w czarny czwartek

Okazuje się, że Polska nie przyjęła tradycji Czarnego Czwartku czy Czarnego Piątku w branży biżuterii, mody i zegarków. Pisząc ten artykuł w roku 2015 przeszukując internet można znaleźć tylko kilka ofert datowanych na rok 2012 w stylu: „Amerykanie mają swój Czarny Czwartek, entuzjaści szalonych zakupów mają ucztę a my mamy dla Was Biżuteryjną Środę!  DOSTAWA GRATIS!„.

Dla spragnionych super cen pozostaje zerkać na elektronikę w serwisach polskich i zagranicznych, gdzie cena może być lepsza, ale jeśli o biżuterię to wygląda na to, że taniej w Polsce nie będzie.

 

 

 

 

Napisano w Ciekawostki Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*