Biżuteria z kamieniami naturalnymi, unikatowe przedmioty, niesamowite właściwości


Każdy kamień naturalny ma swoje charakterystyczne właściwości, daje niepowtarzalny efekt. W biżuterii z kamieniem naturalnym stawia się na nieoszlifowane, naturalne kamienie, a im większy kamień i mniejsza ingerencja przy jego obróbce, tym biżuteria lepiej się prezentuje i jest bardziej pożądana. Kamienie naturalne będą ozdobą dnia codziennego, ale także świetnie się sprawdzą na specjalne okazje. Zachwycają swoim surowym charakterem, są nie tylko kolorowe i piękne, ale także unikatowe. Nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych.

https://www.ankabizuteria.pl/

Biżuteria z kamieniami naturalnymi jest nieśmiertelna, zawsze ponadczasowa i zawsze doceniana przez wiele osób. Ilekroć myślisz, że trend na kamienie naturalne już minął, one znów wracają na pierwszy plan. Biżuteria z kamieniami naturalnymi jest wyjątkowa, szczególnie w swojej naturalnej postaci. Mówi się, że wiele kamieni naturalnych ma właściwości lecznicze, które mogą poprawić twoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Jakie są efekty działania kamieni szlachetnych? Oto charakterystyka kilku z nich, która z biegiem czasu została przypisana najsłynniejszym kamieniom naturalnym.

https://www.ankabizuteria.pl/broszki

Broszka srebrna z markazytami i oliwinem

Agat jest kamieniem wierności i miłości, uważany także za kamień równowagi fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Poprawia koncentrację i zdolności logiczne, co jest przydatne w rozwiązywaniu problemów. Siła agatu pomaga pokonywać uprzedzenia i śmiało wyrażać własne ,,ja”. W medycynie naturalnej kamienie te mają zastosowanie szczególnie w schorzeniu chorób skóry i oczu. Korzystnie oddziaływają na sferę psychiczną. Uważany za kamień wierności, dający ochronę i pewności siebie.

https://www.ankabizuteria.pl/wisiorki

Biżuteria srebrna – zawieszka srebrna z druzą agatową kaboszon

Rubin jest to kamień szlachetny, który symbolizuje wielką nieprzemijającą miłość, zresztą jego łacińska nazwa ,,ruber” oznacza właśnie czerwień. Występuje w przeróżnych odcieniach, od różowoczerwonej po gołębią krew. Swoim intensywnym kolorem potrafi oczarować i zachwycić nie jedną kobietę. Jest uważany za amulet namiętnej miłości, a także ma właściwości lecznicze, doskonale nadaje się do leczenia chorób krwi, szczególnie anemii. Potrafi oczyścić krew, co jest korzystne zarówno dla wątroby, jak i mózgu. Przy chorobach wirusowych, gorączce i zatruciach rubin powinien leżeć na pępku chorego, energetyzuje w ten sposób nasze ciało.

https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki

Duży pierścionek srebrny z rubinem

Kamień księżycowy jest nazywany również ,,kamieniem tajemnicy”, często utożsamiany jest z energią żeńską, ponieważ to kobiety najczęściej korzystają z intuicyjnej strony umysłu. Kiedy kamień księżycowy należy do kobiety, zwiększa jej atrakcyjność, aktywuje energię. Kamień księżycowy ma również pozytywny wpływ na zdrowie, używany w litoterapii, często wybierany, ma za zadanie oczyścić węzły chłonne i pomaga likwidować obrzęki.

https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki

Kolczyki srebrne z kamieniem księżycowym

Różnorodność kamieni naturalnych jest niezwykle piękna, gdyż występują one w wielu barwach, a niektóre z nich posiadają subtelne wzory. Dodatek naturalnych kamieni w biżuterii cieszy się od wielu lat niegasnącym zainteresowaniem, znajdź odpowiedni kamień dla siebie.

Napisano w Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*