Biżuteria Tiffany.

Firma Tiffany jako pierwsza pokazała w swojej kolekcji pierścionek zaręczynowy z innowacyjnie obsadzonym kamieniem. Sześć platynowych łapek podtrzymujących brylant tak ,że łatwiej przenika światło, dzięki czemu kamień świeci pełnym blaskiem. Obecnie taki właśnie rodzaj osadzenia kamienia jest najbardziej charakterystycznym dla pierścionków zaręczynowych Biżuteria Tiffanego od prawie 180 lat jest synonimem najwyższej jakości i wyrafinowanego komfortu. Każda kolekcja biżuterii Tiffany jest wyrazem nieskazitelnej sztuki jubilerskiej i klasyki w każdym calu.

Pierwszym i najbardziej znany twórcą biżuterii tiffany był Jean Schlumberger. Tworzył on biżuterie inspirowaną przez naturę i te właśnie motywy najczęściej pojawiają się w kolejnych kolekcjach i dominują, aż po dzień dzisiejszy. Obecnie dla Tiffany & Co. projektuje m.in. Paloma Picasso, jedna z najbardziej uznanych światowych projektantek mody i biżuterii, oraz sławy architekt – Frank Gehry. Ich kolekcje nawiązują do tradycji i charakterystycznego stylu Tiffany, a także podążają z duchem czasu i emanują świeżością i witalnością. Ponadczasowa biżuteria Tiffany pozwala zaspokoić gusta najbardziej wyrafinowanych klientów.

Napisano w Ciekawostki, Szafa kobiety Tagi: ,
3 comments on “Biżuteria Tiffany.
 1. sprzedawca biżuterii pisze:

  Heheh dobre! Spodobało mi się to co piszesz! Będę zaglądać co sobotę wieczorem :).

 2. Greg pisze:

  Hej, zwykłem zawsze rano przeglądać wpisy na blogu http://www.ankabizuteria.pl/blog – szukam o poranku inspiracji, którą daje mi ten blog… Czekam na kolejne artykuły o modzie i biżuterii.

 3. Sandra pisze:

  Ktoś na mojej grupie MySpace udostępnił ten artykuł, zatem przychodzę i sprawdzam. Zdecydowanie kocham informacje o biżuterii na tym blogu – w szczególności o ekskluzywnych markach jak Tiffani :). Zapisuję do ulubionych ten blog o modzie i biżuterii i będę też umieszczać informacje o nowych wpisach na Twitterze :).
  Super blog i prezentuje bardzo ładny design i styl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*