Biżuteria srebrna z historią ważną dla kobiety

Dla większości z nas biżuteria którą nosimy niesie ze sobą znaczenie i jest powiązane ze wspomnieniami. Biżuteria taka ma swoje powiązanie z przeszłością i staje się symbolem wspomnień. To jest także filozofia tworzenia biżuterii w sklepie ankabizuteria.pl . Ich produkty są subtelne i delikatne i są inspirowane prawdziwymi wydarzeniami oraz ludźmi.

Projektanci biżuterii skupiają się na szczegółach wyrobów które tworzą, używają bardzo precyzyjnie dobranych materiałów takich jak srebro, stal szlachetna. Kolczyki czy pierścionki powlekane są cienką warstwą złota i ozdabiane są kamieniami naturalnymi takimi jak turkus , markazyt czy bursztyn szczególnie ceniony w Polsce jak i za granicą jako coś specyficznego, regionalnego. Wszystkie produkty jubilerskie zaczynając od prostych obrączek przez spinki do mankietów dla mężczyzn przez tysiące kolekcji biżuterii srebrnej dla kobiet w formie kolczyków, broszek czy też całych kompletów wykonane są całkowicie ręcznie z wielkim zaangażowaniem i pasją tworzenia projektu, szablonu aż po końcową obróbkę wieńczącą całą wielogodzinną pracę.

biżuteria na prezent dla mężczyzny

wisior męski

„Noś swoją historię” to kredo AnKa Biżuteria zachęcające klientów do wybrania i skompletowania pierścionka, bransoletki, łańcuszka , broszki aby stworzyć indywidualny unikalny wygląd. Tworzyć go powinien zarówna mężczyzna jak i kobieta. Mężczyzna tworzy historię i zamyka piękne wspomnienia w przepięknym pierścionku który podarował kobiecie na zaręczyny a kobieta tworzy swój unikany wygląd biżuterii ślubnej który zapamięta w powiązaniu z pięknym dniem tego wspaniałego dnia ślubu kiedy to jako panna młoda stanęła przed ołtarzem aby powiedzieć TAK na całe życie.

Każda przyszła żona tworzy wspomnienia zachowane w biżuterii którą wybiera na dzień ślubu. Zobacz!

biżuteria ślubna na dzień ślubu panny młodej

Napisano w biżuteria, Prezent dla kobiety, ślub Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*