Biżuteria Srebrna Sterling: Dlaczego Jest Tak Popularna I Jak Się Nią Opiekować?

Srebro zawsze było cennym metalem używanym do projektowania różnych elementów biżuterii. Wykończenie srebra wygląda tak pociągająco, że wiele elementów biżuterii, które nie są zaprojektowane ze srebra, są pokryte srebrną warstwą w celu zwiększenia ich atrakcyjności. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim można znaleźć mnóstwo pięknych biżuterii ze srebra, pamiątek i kolekcji breloczków zaprojektowanych przez najlepszych rzemieślników. Na rynku z pewnością napotkałeś termin „srebro sterlingowe”. Większość z nas kupuje artykuły jubilerskie, nawet nie wiedząc, czy są one wykonane ze srebra czy srebra. Dowiesz się więc różnic między materiałami i dlaczego biżuteria wykonana ze srebra staje się tak popularna na rynku.

Różnica między srebrem srebrnym a srebrnym

Srebro Sterling jest stopem srebra, który składa się z około. 92,5% drobnego srebra i około 7,5% innych metali, takich jak miedź. Dzięki czemu koszt srebra jest zawsze mniejszy niż srebro. Z drugiej strony, drobne srebro składa się z 99,9% czystego srebra, dzięki czemu jest drogie.

Inną ważną różnicą jest to, że srebro jest wrażliwe na powietrze i wodę. Gdy wchodzi w kontakt, zostaje zmatowiony na powierzchni. I odwrotnie, tempo matowienia srebrnego srebra jest bardzo niskie i zabrudzenie trwa dłużej niż srebro. Ponieważ szlachetne srebro jest miękkie i nie nadaje się do projektowania trwałej biżuterii, srebro srebrne jest używane zamiast drobnego srebra do projektowania biżuterii. Jego biżuteria jest również powszechnie nazywana biżuterią srebrną. Jednak jakość zależy od oceny.

Srebrna biżuteria może przetrwać kilka lat, a platerowana biżuteria nie jest tak wytrzymała. Wiele osób wydaje tak dużo pieniędzy, zakładając, że kupuje srebrne przedmioty, ale niestety wiele sklepów nie oferuje prawdziwej biżuterii srebrnej. Dlatego, aby kupić prawdziwe srebrne przedmioty, zawsze powinieneś odwiedzić renomowany i niezawodny sklep jubilerski.

modne kolczyki srebrne z bursztynem

Dlaczego biżuteria srebrna staje się bardzo popularna?

Obecnie biżuteria srebrna zalewa rynek i jest lubiana przez większość ludzi w każdym wieku. Niektóre powody jego popularności podano poniżej:

  • Srebro jest szeroko stosowane w projektowaniu biżuterii ze względu na jego niezwykłe cechy, takie jak doskonały połysk, połysk i trwałość. Srebrne przedmioty są również znane z nienagannego wykończenia.
  • Innym powodem jest mniejszy koszt. W porównaniu ze złotem i platyną, koszt srebrnych przedmiotów jest znacznie niski.
  • Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, że srebro szterling nigdy nie wychodzi z mody i zawsze nadaje wspaniały i efektowny urok każdemu, kto ma dowolny odcień skóry.

Jak dbać o srebrną biżuterię?

Jak już wam powiedziałem, że srebro szlachetne ma tendencję do matowienia, trzeba dbać o swoje przedmioty jubilerskie. Oto kilka wskazówek, które zapobiegną matowieniu:

  • Przechowuj biżuterię w matowych torbach zapobiegawczych w chłodnym i suchym miejscu.
  • Zdejmij biżuterię podczas kąpieli, kąpieli, kąpieli słonecznych.
  • Zawsze najpierw nakładaj produkty kosmetyczne, pozwól im wyschnąć, a następnie załóż biżuterię.
  • Można również użyć pakietów żelu krzemionkowego w celu ochrony przed matowieniem.
  • Unikaj noszenia srebrnych przedmiotów podczas wykonywania prac domowych, które powodują nadmierne pocenie się.

Dlatego zawsze przestrzegaj wskazówek dotyczących profilaktyki, aby przedmioty z biżuterią trwały długo i kupuj srebrną biżuterię tylko z cenionego i renomowanego sklepu jubilerskiego.

Napisano w stylizacja wakacyjna Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*