Biżuteria spersonalizowana z myślą o Dniu Matki

Biżuteria spersonalizowana srebrna oraz złota z myślą o Dniu Matki

Mama – jedna z najważniejszych osób w życiu każdego dziecka, nawet tego, które jest już dorosłe i często ma własną rodzinę. Mama – czyli kobieta. A skoro kobieta… to i musi być biżuteria. Jeśli poszukujesz prezentu z okazji Dnia Matki, tudzież na urodziny, imieniny lub inne ważne wydarzenia, a jednocześnie chcesz podarować coś z głębi serca, to może warto pomyśleć o tak popularnej obecnie biżuterii personalizowanej?

biżuteria personalizowana

Na dzień mamy biżuteria personalizowana czy to srebrna czy złota!

Zawieszka sporo ci powie!

Już od dłuższego czasu dużym powodzeniem wśród kobiet cieszą się zawieszki przedstawiające konkretne słowo. Wiele z nas decyduje się na pierwszą literę swojego imienia, niektóre nawet na całe imię. Dumnie nosimy literki związane z naszymi sympatiami, dziećmi lub innymi bliskimi osobami. Srebrna zawieszka literka z delikatnym wykończeniem czy też zawieszka ze słowem „mama” może przypaść do gustu niejednej kobiecie, zwłaszcza mamom, które uwielbiają symboliczną biżuterię.

Zobacz biżuterię srebrną na Dzień Mamy spersonalizowaną

biżuteria srebrna spersonalizowana

 

Biżuteria z przesłaniem

Niemal każdy z nas posiada ulubiony cytat, fragment piosenki, motto życiowe. Być może znasz takie detale z życia własnej mamy? Jeśli tak, to warto pomyśleć o naszyjniku lub zawieszce, na którego odwrocie można byłoby wygrawerować jakieś piękne słowa, także te twojego autorstwa. Srebrna bransoletka z odpowiednią ilością miejsca lub wewnętrzna część pierścionka  pięknym kamieniem również świetnie nadaje się do wygrawerowania wybranych słów lub np. imion dzieci, ich dat urodzenia itp. Mama z pewnością wzruszyłaby się takim prezentem, ale byłyby łzy szczęścia!

Na dzień mamy biżuteria spersonalizowana

Zobacz ofertę sklepu AnKa Biżuteria oferującego biżuterię spersonalizowaną dla mam

Na dzień mamy srebrna bransoletka na sznurku

Bransoletka srebrna na sznurku unisex

Biżuteria z fotografią w tle

Kiedyś w medalionach kobiety trzymały pukiel włosów, teraz natomiast najczęściej noszą
w nim małą fotografię bliskich im osób. Jeśli twoja mama lubi stawiać fotografie na domowych półkach, to z pewnością przypadnie jej do gustu srebrny medalik, np. w kształcie serca, w którym będzie mogła nosić zdjęcie swoich ukochanych dzieci. Z tyłu takiego medalionu można przeważnie wygrawerować niezbyt długi tekst, czyli możesz nadać biżuterii dodatkowego znaczenia sentymentalnego. Coraz częściej pojawiają się również zawieszki w formie zdjęcia bliskiej osoby, jest to chyba jednak wersja nie dla każdego i nie na każdą okazję. Zaskocz swoją mamę waszym wspólnym zdjęciem z dzieciństw ukrytym w pięknie zdobionym medalionie ze srebra!

biżuteria na dzień mamy

Zobacz spersonalizowaną biżuterię na dzień mamy

 

Srebrne serce na prezent na dzień mamy od AnKa Biżuteria

Biżuteria dla mamy na dzień mamy serce

Zobacz srebrny wisiorek  a dzień mamy idealny prezent

Na prezent na dzień mamy serce srebrne wisiorek

Pudełko do biżuterii na prezent

Pudełko do zapakowania biżuterii na prezent na dzień mamy

Biżuteria personalizowana cieszy się coraz większą popularnością, także dlatego, iż obecnie wszyscy stawiają na oryginalność i indywidualność. Taki rodzaj biżuterii niesie również ze sobą ogromne znaczenie sentymentalne, zwłaszcza jeśli jest prezentem dla bliskiej osoby. W tak łatwy sposób możesz powiedzieć komuś, ile dla ciebie znaczy. Jeśli  jednak wiesz, ze twoja mama lepiej czuje się w eleganckich kompletach srebrnej biżuterii lub nie przepada za zbyt osobistą biżuterią, to wcale nie musisz się przejmować – wszak sklepy z biżuterią zawsze są pełne klasycznych rozwiązań. Pomyśl o tym, czego pragnie twoja mama i podaruj jej to!

Napisano w biżuteria, Prezent, Prezent dla kobiety Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*