Biżuteria ślubna i nie tylko – co nosić na szyi?

        No dobrze, zajęliśmy się jak dotąd wieloma aspektami biżuterii i mody związanej z jej noszeniem. Kilkakrotnie pojawiały się wzmianki o doborze biżuterii, nie zająłem się jednak jak dotąd dogłębniej tematem wyboru biżuterii ślubnej. Zrobię to teraz, a właściwie – przedstawię pewną propozycję.

Panny młode, które zdecydują się na suknię z dekoltem, powinny pamiętać o uzupełnieniu, jakim jest kolia. Wprawdzie to jedynie element dekoracyjny, ale w przypadku w którym zdecydujemy się na nie zakładanie szalu, dość istotny.
Kolia, zawieszka, upleciona ze srebrnych nici z dołączonymi białymi koralikami – wykonana ręcznie z ogromną precyzją – jest doskonałą propozycją dodatku do sukni ślubnych w odcieniach bieli, ecru i beżu. Długa na 45 cm kolia zapewnia także elegancki wygląd w przypadku, gdy nie będzie noszona do sukni ślubnej, lecz do kreacji w podobnym kolorze. Świetnie sprawdza się przede wszystkim na bankietach i przyjęciach. Uwaga panowie! To niezapomniany prezent dla kobiety!

Do kolii bez trudu można dołączyć biżuterię o podobnym odcieniu, zwłaszcza wykonaną ze srebra. Efekt gwarantowany – zachwyt w oczach obserwatorów na długo pozostanie w pamięci. Co warto zaznaczyć – cena jest ponownie niemal trzykrotnie niższa od tej proponowanej w znanych sklepach jubilerskich!

Napisano w Bal i bizuteria, Bez kategorii, Prezent dla kobiety, wygląd Tagi: , , , , ,