Biżuteria ślubna

Wyjątkowa ozdoba na wyjątkowy dzień!

Ślub to jeden z najistotniejszych dni życia. Każda kobieta chciałaby właśnie wtedy wyglądać naprawdę wyjątkowo. Błyszczeć. Wyróżniać się. Być najpiękniejszą, najbardziej zjawiskową, jedyną w swoim rodzaju. Niepowtarzalną. Oprócz śnieżnobiałej sukni i perfekcyjnie ułożonej fryzury ważne są w tym dniu także dodatki.

Dodatki idealne, podkreślające urodę i charakter uroczystości, dodające elegancji, klasy i szyku to delikatna, subtelna biżuteria ślubna. Biżuteria, która tak naprawdę jest ponadczasowa, najlepszej jakości, odznaczająca się unikatowym, najpiękniejszym szlifem. Biżuteria ślubna powinna być wykonana z doskonałych materiałów, stopów jubilerskich niezwykle trwałych. Do wyboru są: najwyższej klasy kolczyki, naszyjniki, bransoletki, ozdoby do włosów, jak również eleganckie komplety biżuterii włoskiej, hiszpańskiej i Swarovskiego.

Komplet kolczyki i wisiorek biżuterii ślubnej na ten wyjątkowy dzień

biżuteria srebrna dla panny młodej

Biżuteria ślubna, którą proponujemy pannom młodym wykonana została ze srebra, ozdobiona cykoriami, perłami, markazytami, ametystami i opalami. To doskonałe uwieńczenie ślubnej kreacji. Każda panna młoda może tu znaleźć coś dla siebie. Kolczyki perłowe przypominające łezki, wyjątkowy srebrny naszyjnik, wspaniale prezentujący się na smukłej szyi kobiety, bransoletka z kryształami Swarovski czy srebrna z perełkami stanowić będą wyjątkowe uzupełnienie stroju w tym najważniejszym dniu. Włosy panny młodej mogą zostać upięte za pomocą ozdobnego grzebienia lub wsuwek w oryginalny, interesujący, przykuwający uwagę kok.

Zanim wybierzemy idealną dla nas biżuterię ślubną, warto zastanowić się, czy ma ona stanowić zaledwie dodatek, tło, jeden z elementów całości, czy też chcemy, by stała się motywem przewodnim, głównym i kluczowym naszej kreacji. Jeżeli zależy nam na podkreśleniu stroju, dodaniu mu elegancji i szyku, możemy wybrać biżuterię widoczną już na pierwszy rzut oka. Natomiast w przypadku, gdy nasza ślubna suknia nie należy do prostych i skromnych, powinniśmy wybrać biżuterię subtelną, delikatną, kobiecą, która nie będzie zbyt widoczna i rzucająca się w oczy.

Obecnie najmodniejsze są kryształki i perły Swarovskiego, prym wiedzie biżuteria srebrna. To kompozycja uniwersalna, dyskretnie podkreślająca wdzięk i urodę każdej panny młodej. Srebrna biżuteria jest idealnym dodatkiem do śnieżnobiałej ślubnej kreacji kobiety o jasnej karnacji, włosach blond i typowo słowiańskiej urodzie. Zamiast ciężkich, topornych naszyjników szyję ozdabiamy teraz delikatnymi łańcuszkami, ponieważ modne są obecnie detale subtelne, sprawiające wrażenie zwiewności i lekkości. Równie ciekawym dodatkiem są w tej chwili spinki i grzebienie do włosów, które dodają dziewczęcego uroku i smaku. Najważniejsze jednak, by we wszystkim zachować umiar i kierować się własnym wyczuciem stylu. Biżuteria ślubna ma wszakże stanowić jedynie część kreacji, nie przyćmiewać urody panny młodej, a jedynie w subtelny sposób ją podkreślać i dodawać jej blasku. Najistotniejsze jest samopoczucie kobiety w tym wyjątkowym dla niej dniu, dlatego powinna wybrać taką biżuterię ślubną, w której będzie się czuła naprawdę wyjątkowo, komfortowo i po prostu pięknie!

Napisano w ślub Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*